Presunúť na hlavný obsah

Známe Slovenky a ich dvojníčky vo svete Hollywoodu: Kto sa podľa vás najviac podobá?

Slovenské celebrity

Hovorí sa, že každý z nás má niekde vo svete dvojníka. Zdá sa, že vo svete šoubiznisu to funguje raz toľko. Tieto známe Slovenky sú podobné na slávne krásky z Hollywoodu, kto sa najviac podobá?

Viktória Podmanická a Meghan Markle

I. Vicemiss Slovensko 2020 Viktória Podmanická sa zaradila medzi najkrajšie ženy našej krajiny. Zviditeľnila sa však tiež tým, že sa v tvári podobá na jednu z najznámejších osobností sveta, vojvodkyňu zo Sussexu Meghan Marke. Tá podoba je až neuveriteľná, čo poviete?

Čítajte tiež: Nový rok, nový začiatok: Naša bývalá reprezentantka po desaťročnom manželstve žiari šťastím po boku šarmantného Francúza

Denisa Šiška a Elsa Hosk

Bývalá misska a dnes už jogínka Denisa Šiška patrí medzi ženy, ktoré si uvedomujú svoju prirodzenú krásu, ktorá je kombináciou tej vonkajšej a vnútornej. Svojím vzhľadom bez make-upu pripomína práve jednu z najsledovanejších topmodeliek, bývalého anjelika Victoria's Secret Elsu Hosk. 

Jana Slačková a Emily Ratajkowski

Moderátorku Janu Slačkovú predčasom označili za „dvojníčku“ jednej z najsledovanejších topmodeliek sveta, Emily Ratajkowski. Takémuto prirovnaniu by sa potešila nejedna žena. Emily je totiž stredobodom pozornosti nielen žien, ale aj mužov, ktorí si pohľad na ňu nenechajú nikdy ujsť.

Alžbeta Ferencová a Alicia Keys

Speváčka a najnovšie aj herečka Alžbeta Ferencová známa tiež ako Zea je rokmi prirovnávaná k taktiež speváčke, Alicii Keys. Obe krásky majú okrem vizuálnej príťažlivosti dar od Boha v podobe krásneho hlasu. Spoločný duet by bol zaujímavý, čo myslíte?

Mohlo by vás zaujímať: Keď mala 18, dostala sa ako Miss do sveta šoubiznisu: Alžbeta Ferencová po rokoch boduje ako seriálová Iveta

Karolína Chomisteková a Adriana Lima

Miss Slovensko 2013 Karolína Chomisteková už v čase víťazstva bola označovaná ako dvojníčka anjelika Victoria's Secret, Adriany Limy. Ich podoba bola ako cez kopirák, najmä, keď mala Karolína ešte tmavšie vlasy. 

Bianka Rumanová a Bella Hadid

Influencerka Bianka Rumanová svojou vizážou a hair stylingom často dosiahne podobu so svetoznámou topmodelkou Bellou Hadid. Tá boduje vo svete modelingu na prehliadkach i v kampaniach tých najluxusnejších značiek. 

Kto sa podľa vás najviac podobá?

spolu hlasovalo 625 ľudí