Presunúť na hlavný obsah

Jedna z našich najznámejších tréneriek žien: Často prijíma kompliment, že vyzerá ako slovenská Nicole Scherzinger

Slovenské celebrity

Je nespútaná, plná sily a pozitívnej energie, srší šarmom a sexappealu má na rozdávanie. Presne taká je Slovenka s vietnamskými koreňmi Diana Hô Chí, ktorá sa vypracovala na jednu z najobľúbenejších tréneriek žien. Často prijíma kompliment, že vyzerá ako spevácka diva Nicole Scherzinger. Tiež si myslíte to isté?

Tie, ktoré sa zaujímajú o jogu, flexibilitu či formovanie svojho tela bez náčinia v pohodlí domova, určite poznajú meno Diany Hô Chí, Slovenky, ktorá spolupracuje so známou slovenskou fitness platformou. 

Počas niekoľkých rokov si vybudovala silnú komunitu žien, Diana nie je len trénerkou, ale i perfektnou motivátorkou, vidno, že cvičenie je jej svetom a bez pohybu by nevedela existovať. Trénerstvo miluje a vkladá doňho obrovskú dávku energie a vášne, napriek tomu nepredstavuje jej hlavné živobytie. Pôsobí v oblasti ekonómie, v ktorej je taktiež veľmi úspešná. 

"Každý deň stačí chvíľka… pre mňa je cvičenie hlavne o odreagovaní sa." - Diana Hô Chí

Stíha toho veľmi veľa, dokonca sa pýši titulom "mama". Napriek všetkým povinnostiam si ale dokáže nájsť čas na oddych"Začala som žiť… pre niekoho úplne bežná vec, pre mňa sci-fi. Nie, nemám menej práce, skôr naopak. Ale viem si dopriať pár dní oddychu bez výčitiek. Teším sa ako malé dieťa z úplne obyčajných vecí, z prítomnosti milovaného človeka. Aj vďaka nemu som objavila nádherné miesta, začala som veriť, že môžem byť aj ja šťastná, že môžem aj ja byť milovaná. Tak skutočne a bez pretvárky. Môžem byť sama sebou," napísala na svojom Instagrame Diana, kde ju sleduje viac než sedemtisíc užívateľov. 

Prečítajte si: Lásku k fitness našla ako 8-ročná, dnes je viacnásobná majsterka sveta: Tatiana nemala život ako rovesníčky, no nemenila by nič

"Je absolútne jedno, aký som ročník výroby. Ja sa cítim úplne skvelo a to aj vďaka tomu, ako žijem a ako sa starám o svoje telo. Dávam mu dostatok pohybu, dostatok radosti a smiechu. Nekŕmim ho nezmyslami." - Diana Hô Chí

Prečítajte si: Poruchy príjmu potravy nie sú módny trend: Valentína o tom, že štíhlosť nám neprinesie tie hodnoty, ktoré za ňou vidíme

Ženy v nej vidia inšpiráciu, aj na diaľku ich dokáže motivovať k lepším výsledkom a sebaláske. Popdporné a krásne slová sa jej aj vracajú. Mnohé ženy jej ďakujú za to, čo robí, plus zvykne dostávať ešte jeden kompliment.

Ak nerátame označenie "bohyňa", ľudia ju zvyknú prirovnávať k Nicole Scherzinger. Aj my si mylíme, že na speváčku sa v mnohom podobá. Ako to vidíte vy?

Podobá sa vám Diana Hô Chí na Nicole Scherzinger?

spolu hlasovalo 263 ľudí

Áno
193
Nie
70