Presunúť na hlavný obsah

Slávny smoliar v láske sa štvrtýkrát oženil: Po 50-tke si vzal mladučkú modelku, teraz čakajú bábätko

Zahraničné celebrity

Má štyri roky po päťdesiatke, no šťastie v láske, resp. v manželstve, dosiaľ nemal. Slávny spevák a skladateľ Marc Anthony ho možno nájde u svojej v poradí štvrtej manželky, ktorou sa stala mladučká modelka.

Marc Anthony opäť žiari po boku krásnej ženy. Chodil s viacerými modelkami a speváčkami, pričom najvýraznejšou bola Jennifer Lopez, ktorú si v roku 2004 aj vzal. Počas manželstva sa im narodili dvojičky. Ani deti ale neboli dôvodom, aby spolu ostali.

Po vzájomnom odlúčení prišiel rozvod, ich manželstvo vydržalo sedem rokov. Do dnešného dňa majú dobré vzťahy, J Lo však na tohtoročnú svadbu Anthonyho neprišla, rovnako ani ich spoločné deti, čo viacerých prekvapilo. 

Medzi hosťami ale nechýbal spevákov dlhoročný kamarát David Beckham, ktorý sa ujal úlohy družbu. Na sobáš prišla aj Davidova manželka Victoria, Salma Hayek či Luis Fonsi. Všetka pozornosť sa však upínala na nevestu. Paraguajská modelka Nadia Ferreira vyzerala vo svoj veľký deň ako pravá princezná. 

Prečítajte siPred polrokom privítala svoje tretie dieťa: Princeznina sestra si dekády udržiava TOP figúru, na čo nedá dopustiť?

Jej rozprávkové biele šaty s romantickým motívom a dlhým závojom pochádzali z módneho domu Galia Lahav. Nádherne k nim pasovala kytica z orchideí. Ženích mal tradičný tmavý oblek

Najkrajší valentínsky darček

Po svadbe majú mladomanželia ďalší dôvod na radosť. Dvadsaťtriročná Nadia Ferreira je tehotná. O tom, že pod srdcom nosí dieťa, sa spolu s manželom podelila cez Instagram. A týmto dňom bol Valentín. Obaja sa na príchod bábätka nesmierne tešia. "Najkrajší valentínsky darček," napísala modelka k fotke, na ktorej sa jej črtá tehotenské bruško

Prečítajte siMuži s najláskyplnejšou povahou sa narodili v týchto znameniach: Pre svoju vyvolenú spravia prvé aj posledné

Keď spevák videl svoju vyvolenú kráčať k oltáru, nedokázal sa ubrániť slzám. Je jasné, že Nadia ho robí šťastným. Čoskoro sa z nich stanú rodičia, čaká ich teda ďalšie čarovné obdobie spoločného života.  

- Najčítanejšie -