Presunúť na hlavný obsah

Niekdajšia kráľovná krásy a miláčik bulváru má doma 5 detí a na brušku tehličky: Danielle Lloyd život v ústraní prospieva

Zahraničné celebrity

Kedysi bola najkrásnejšou ženou Británie. Dnes jej mamou piatich detí, no svojou figúrou stále môže konkurovať modelkám. Danielle Lloyd materstvo napĺňa, do života jej vnieslo harmóniu a zdá sa, že fungovanie mimo svetla reflektorov len jej prospieva.

Minulosť celebritnej krásky Danielle Lloyd nie je zrovna najsvätejšia. Po tom, ako sa v roku 2004 stala Miss Anglicka a o dva roky neskôr sa pýšila titulom "kráľovná krásy Veľkej Británie", sa stala miláčikom bulváru. 

Zvýšenú pozornosť médií si pritiahla fotením pre Playboy. Pikantné fotky Danielle v najznámejšom pánskom magazíne pobúrili organizátorov súťaže krásy natoľko, že Lloyd odobrali korunku. Modelka si z toho však ťažkú hlavu nerobila a svoje prednosti prepožičala viacerým pánskym časopisom.

O škandál sa postarala aj v Dubaji. V exotickej destinácii, ktorá je známa svojím zákonom o slušnom správaní na verejnosti, fotila kalendár. V sexi bikinách tak pózovala do objektívu fotoaparátu napriek zákazu nahoty a odhaľovaniu sa na verejnosti. 

V škandalóznej minulosti má zapísané i účinkovanie v reality šou Big Brother v roku 2007. Problémom bolo jej správanie, Lloyd svojej spolubývajúcej (indickej herečke) Shilpe Shetty adresovala urážky s rasistickým podtónom.  

Danielle Lloyd teda nebola žiadnym anjelikom, k tomu všetkému bola aktívna i na sieti OnlyFans. Život sa jej dal dokopy po svadbe s futbalistom Jamiem O'Harom, ktorému porodila tri krásne deti. Ako prvý prišiel na svet Archie (12), o rok neskôr Harry (11) a potom George (9).

Prečítajte si: Priťahovali ju vždy bad boys: Pamela Anderson Tommyho nepoznala, keď si ho brala, po príchode detí naňho zavolala políciu

Z druhého manželstva má ešte dve deti. Posledné, teda piate dieťa, sa jej narodilo vlani na jar, dočkala sa dievčatka, ktorému spolu s manželom Michaelom O'Neillom vybrala meno Autumn Rose. 

Danielle je tak mamou štyroch chlapcov je dievčatka. Po piatich pôrodoch vyzerá absolútne perfektne. Roky si udržiava štíhlu a vypracovanú postavu, ktorú nemá zadarmo. Pravidelne cvičí a stráži si jedálniček

Prečítajte siČínsky rok 2023 v znamení Zajaca: Rok narodenia prezradí, na koho čaká láska a kto si finančne prilepší

"Hoci mám päť detí, cítim sa oveľa viac sexi než kedysi. Nikdy som sa necítila tak dobre. Myslím si, že to prichádza s vekom a väčším sebavedomím." Danielle Lloyd

Niekdajšia modelka sa po založení rodiny stiahla do úzadia. Vedie usporiadaný život a rolu mamy si naplno užíva. Vo svojom tele sa cíti skvelo, čo jej pridáva i na sebavedomí a šťastí.

- Najčítanejšie -