Presunúť na hlavný obsah

Muži, ktorí sa narodili v týchto znameniach, patria medzi najväčších narcistov: Dajte od nich ruky preč

Partnerské vzťahy

Hoci vás na prvý pohľad určite očaria, treba pri nich zaradiť spiatočku. Sú totiž extrémne sebeckí a vždy v prvom rade myslia sami na seba.

Sú dokonalými manipulátormi a záleží im v prvom rade na sebe

Ak ich stretnete niekde vonku, rozhodne vás očaria svojou charizmou. Sú totiž spoločenskí, skvelí zabávači a radi pútajú pozornosť. Potebujú však neustály obdiv a po svojom boku človeka, ktorý im bude nonstop zdvíhať sebavedomie. Je pre nich veľmi dôležité, aby k nim iní vzhliadali a považovali ich vo všetkých smeroch za perfektných. Sú nadmieru spokojní so svojim vzhľadom, pracujú na sebe a naozaj sa o seba (miestami až prehnane) starajú. Fyzická krása je pre nich extra dôležitá a potrpia si na ňu.

Neprehliadnite: Sexovali sme nonstop, no aj tak šiel vždy za inou: Podvádzal ma na každom kroku a so všetkými kamarátkami

Neznášajú mať pocit, že niekto iný môže byť lepší ako oni. Vtedy sa snažia mať napriek všetkému navrch aj keby pritom mali ublížiť svojim najbližším. Na toto vôbec neberú ohľad. Cielene si preto vyberajú submisívnejšie partnerky. Reč je o Býkoch a Levoch.

Ich túžba po úspechu a dokonalosti v očiach okolia je natoľko silná, že kvôli nej pokojne ublížia aj svojej polovičke. Keď napríklad zistia, že ich drahá je v niečom lepšia, musia ju prekonať. A pokiaľ sa im to nepodarí, začínajú s ofenzívou v inom smere. Budú ju urážať, ponižovať a znižovať jej sebavedomie. Robia to však veľmi sofistikovane a mnohokrát to žena zistí až po rokoch.

Sú totiž skvelými manipulátormi a vo vzťahu je pre nich najpodstatnejšia osoba jediná - tá ich. Všetko skrátka podriaďujú svojmu vlastnému pohodliu, úspechu a šťastiu. Ak je niekto lepší ako oni, rozhodne mu to neprajú. 

Čítajte viac: Všetci ju chceli do postele, no nakoniec skončila u mňa: Bola krásna a sexy, ale to, čo urobila, neprajem nikomu

Máte s mužmi narodenými v týchto znameniach takéto skúsenosti?

spolu hlasovalo 629 ľudí

Áno
454
Nie
175

- Najčítanejšie -