Presunúť na hlavný obsah

29.1 bude výnimočný dátum pre tri znamenia zverokruhu: Začne sa pre vás nová etapa života

Partnerské vzťahy

Hoci doposiaľ prežívali náročnejšie obdobie, teraz nastane veľká zmena. Tri znamenia zverokruhu, čaká v nedeľu významný dátum. Ich život totiž od tohto momentu naberie nové kontúry.

Chytíte sa každej šance, ktorú ste doteraz odmietali

Hoci ste dlho žili v emocionálnom zmätku, strese, nervozite, konečne nastane zásadná zmena. Uvedomíte si, že upadať do depresie a trápiť sa nad vecami, ktoré nedokážete vyriešiť a nemáte dosah ich ovplyvniť, nemá zmysel.

Minulosť, ktorá vás ťažila, odrazu začnete vnímať ako skúšku, ktoré bola nevyhnutná a mala vás posunúť ďalej. Konečne pochopíte, prečo ste si takýmto náročným obdobím museli prejsť. Práve toto vás bude hnať ďalej vo všetkých oblastiach vášho života. Týka sa to Panny, Býka a Leva.

Neprehliadnite: Sexovali sme nonstop, no aj tak šiel vždy za inou: Podvádzal ma na každom kroku a so všetkými kamarátkami

Odrazu sa pred vami otvoria nové možnosti, ktoré vám život ponúkal. Chytíte sa každej šance, ktorú ste doteraz odmietali. Začnete si viac veriť, naberiete sebavedomie a pochopíte, čo je pre vás v živote prioritou.

Vrhnete sa do nových projektov, v práci sa vám začne dariť, budete vo veľkom napredovať. Túto vašu zmenu budú vnímať aj vaši najbližší. Aj váš vzťah k nim bude oveľa lepší. Tým, že sa dostanete do emocionálnej rovnováhy prejaví sa to aj na správaní k okoliu. 

Čítajte viac: Všetci ju chceli do postele, no nakoniec skončila u mňa: Bola krásna a sexy, ale to, čo urobila, neprajem nikomu

Vaša intimita s partnerom sa prehĺbi a rovnako aj puto medzi vami bude intenzívnejším. Navyše sa pustíte aj do realizácie svojich snov. Začnete si plniť svoje cestovateľské plány a konečne naberiete odvahu ísť za svojim. Skrátka nová etapa života vám ponúne šance a možnosti, ktorých sa hneď chytíte. 

- Najčítanejšie -