Presunúť na hlavný obsah

Úspešní, láskaví a starostliví: Tri znamenia, ktorých povaha z nich robí tých najlepších mužov po boku ženy

Zábava

Niektorí sa s týmito vlastnosťami narodili, iní ich nechajú vyniknúť až po tom, čo sa po ich boku objaví žena, s ktorou to myslia skutočne vážne.

Zatiaľ čo niektorí muži v nasledujúcich znameniach majú od narodenia v DNA zakódované vlastnosti gentlemana, iní ich v sebe skrývajú a málokto o nich vie. Naplno ich prejavia, až keď sa po ich boku objaví žena, s ktorou si vedia predstaviť spoločnú budúcnosť.

Čítajte: Štyri znamenia, ktorým sa kompletne zmení život v roku 2023: Koho čakajú najväčšie zmeny?

Panna (23.8. – 22.9.)

Muži narodení v znamení Panny sú perfekcionalisti. Tak ako na seba, aj na druhých majú vysoké nároky a často sú kritickí. Vďaka tomu sa im darí a dosahujú úspechy. Nemajú veľké ego ani sebavedomie a radšej sa zaoberajú dôležitejšími vecami okolo nich. Niet divu, že okrem toho, že sú v kariére úspešní, sú aj veľmi starostliví, rodinne založení. Dokážu byť žene oporou, ale zároveň nemajú problém byť v podriadenej polohe. Sú citliví, nehanbia sa za svoje city a ženu si veľmi vážia. 

Váhy (23.9. – 22.10.)

Extrémna túžba po harmónii. Váhy nemajú radi hádky, nepokoje a tichú domácnosť. Muži v tomto znamení sú nekonfliktní a urobia všetko pre to, aby mali doma kľud. Ich diplomatická povaha a racionálny pohľad na svet z nich robia mimoriadne úspešných ľudí. V snahe neraniť svoju ženu radšej niekedy niečo zataja, než aby jej mali robiť starosti alebo ublížiť. Keď sa raz zamilujú, je to na nich poznať a je z nich úplne vzorný manžel, partner či otec. Sú spoločenskí, a tak sa po ich boku určite nebudete nudiť. 

Neprehliadnite: Finančný horoskop na rok 2023: Dve znamenia si polepšia, ale pozor na toto znamenie, pre peniaze je ochotné urobiť čokoľvek

Strelec (23.11. – 21.12.) 

Strelci na prvý pohľad nevyzerajú, ale sú dobrými manželmi i otcami. Poďme však na to postupne. Muži v tomto znamení majú neustálu túžbu napredovať, v kariére sa neuspokoja s úspechom a chcú ešte viac. Nie peňazí, ale poznania, hľadania pravdy a zdokonaľovania sa. V súkromí si však potrpia na istotu a preto sú rodinne založení, miestami môžu pôsobiť konzervatívne, ale nie sú. O svoju rodinu sa túžia postarať najlepšie, ako to vedia, čo vedie často k nadčasom. Až vekom si uvedomia, že spoločný čas s rodinou je to najdôležitejšie. 

- Najčítanejšie -