Presunúť na hlavný obsah

Overená diéta podľa Jennifer Aniston: Na celkovú zmenu figúry stačí len jedna zmena v jedálničku

Zahraničné celebrity

Táto žena aj po 50 - tke vyzerá neskutočne. Pritom tajomstvo jej sexi kriviek si dokážete osvojiť aj vy. Inšpirujte sa diétnym plánom sladkej seriálovej Rachel, ktorému je verná roky.

Základom je vnímať svoje telo ako celok

Pri sympatickej herečke a múze mnohých mužov - Jennifer Aniston jedno rozhodne platí. Je sexi, vždy bola a vždy bude. Aby vyzerala aj po 50 - tke tak úžasne, má svoj vlastný jedálniček. Jenn sa len málokedy odkloní od stravy, ktorú má zaužívanú. Hviezda v priebehu rokov odhalila, čo presne zje počas dňa. Základom jej stravovania je princíp, že by ste mali každý deň zjesť 40 % sacharidov, 30 % tukov a 30 % bielkovín. Tejto vec sa drží roky a naozaj jej skvele funguje. 

"Keď sa zobudím, dám si teplú citrónovú vodu a potom si dám šejk alebo avokádo a vajcia. Niekedy si doprajem cereálie z pufovaného prosa s banánom alebo ovsenú kašu s rozšahaným bielkom."

Jenniferine obedy a večere pozostávajú z nejakej formy zeleniny alebo šalátu s bielkovinami. No a medzi jedlami siahne vždy po zdravých sacharidoch. Väčšinou ide o jablko, mandľové maslo alebo nejaké orechy.

Tieto potraviny sú pre ňu kľúčové

  • 40% sacharidov: Ovocie a zelenina
  • 30 % bielkovín: Kuracie mäso, morka, ryby, hovädzie mäso a tofu
  • 30% tuku: Olivový olej, rybí olej a avokádo

Prečítajte siBen pred JLo pokľakol so vzácnym prsteňom s ešte vzácnejším odkazom: V šperku sú vyryté tieto tri slová

Zo svojho jedálnička vynecháva hlavne "zlé" sacharidy. 

"Raz za čas si dovolím dopriať si. Som dobrá v tom, že obmedzujem škroby na minimum. Nemám ráda takéto jedlá a vždy obmedzím nejaké pečivo, ak sa snažím schudnúť kvôli niečomu špeciálnemu. Ale je pravda, že už si nedávam striktné pravidlá ako kedysi."

Zdravé a sexi  telo ako má Jennifer Aniston je založené na zdravých rozhodnutiach, ktoré sú absolútne dosiahnuteľné.  Strava s nízkym obsahom cukru a minimom spracovaných potravín vám v tomto smere neuveriteľne pomôže.

Jennifer sa podelila na sociálnej sieti s fanúšikmi aj o informáciu, že sa snaží cvičiť aspoň päťkrát do týždňa. Nedá dopustiť na jógu a spinning. Pokojne stačí 30 minút, dôležitá je práve pravidelnosť. Miluje tiež meditáciu. Záleží jej na tom, aby telo a hlava boli vždy v súlade. 

Prečítajte siRyan Reynolds má tri dcéry a praje si štvrtú: V manželke našiel životnú lásku vďaka dvojitému rande, ktoré nedopadlo najlepšie

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe