Presunúť na hlavný obsah

Chcela som, aby priateľ vychádzal s mojou sestrou: Dala som im príležitosť, to som však netušila, ako to medzi nimi je

Sex a vzťahy

Mária nemohla vystáť priateľa svojej sestry Barbory. Preto sa neustále snažila, aby si tí dvaja dali šancu sa lepšie spoznať. Nakoniec zistila, že sa už veľmi dobre poznali bez ohľadu na ňu. Barbora sa cítila oklamaná a celé sa to skončilo takto.

Bola som zamilovaná a vrátila sa mi sestra 

Barbora a Mária mali od detstva pekný sesterský vzťah. No, keď dospeli a každá išla svojou vlastnou cestou, už mali svoje nové priateľky a jedna druhej sa už tak so svojím životom nezverovali: „Veci sa dali do pohybu, keď sa Mária vrátila z Anglicka, kde žila a pracovala 5 rokov. Kým si zariaďovala veci okolo svojho nového bytu, bývala u našich tak ako ja. V tejto dobe som už chodila s Andrejom, do ktorého som bola veľmi zamilovaná. Tiež som bola spokojná, lebo sestra sa vrátila nadobro domov a znova sme mohli nadviazať tam, kde sme ako tak prestali,“ opisuje začiatok celého ich trojuholníka Barbora. 

Mohlo by vás zaujímať: Snúbenec mojej sestry ma dlhé roky balil. Nakoniec som jeho čaru podľahla

Zaumienila som si, že im dám príležitosť, aby sa lepšie spoznali 

Barbora si však všimla, že od samého začiatku medzi jej priateľom Andrejom a jej sestrou Máriou panuje akési zvláštne napätie. Myslela si, že sa ju Mária snaží len chrániť tak ako to robila v čase ch dospievania, keď jej nejaký chlapec chcel ublížiť: „Tak som si zaumienila, že dám týmto dvom dôležitým ľuďom v mojom živote príležitosť, aby sa lepšie poznali a skamarátili vôli mne. Tak som jedného večera, keď som mala ísť do kina a na večeru s Andrejom predstierala, že sa necítim dobre, že mi nesadlo jedlo. Chcel to zrušiť, ale lístky boli zaplatené a rezervácia v reštaurácii potvrdená, tak som uprosila sestru, aby išla namiesto mňa s ním. Vedela, o čo mi ide, ale ja som sa nedala odbyť. Nakoniec išli a vrátili sa asi o tri hodiny. Vyzerali v pohode, vraj sa aj porozprávali, tak som sa nádejala, že si konečne porozumeli,“ prezrádza ďalšie okolnosti ich príbehu Barbora. 

Čítajte tiež: Zamilovala som sa do exmanžela mojej sestry: Keď sa to dozvedela, bol to šok pre všetkých

Vraj to nie je fér, aby si znova jatrili staré rany

Barbore sa zdalo, že spolu dobre vychádzajú a že je po probléme. Jedného večera ich však začula ako sa rozprávajú v kuchyňu šeptom. Opatrne sa schovala za dvere a neverila vlastným ušiam, čo počuje: „Mária prosila Andreja, aby ma prestali klamať. Vraj to nie je fér, že nepoznám ich príbeh z minulosti. Predtým, ako Mária odišla do Anglicka. Andrej jej na to odpovedal, že nie je potrebné, aby si znova jatrili staré rany. Vraj čas nevrátia a nemieni mi opisovať, ako kvôli Márii trpel, keď si dala vziať ich dieťa a utiekla do Anglicka,“ reprodukuje Barbora ich slová, ktoré nechápala. 

Neprehliadnite: Priťahoval ma sestrin priateľ: Začal so mnou flirtovať, preto som sa začala správať iracionálne

Sestru zo života nemôžem vymazať, ale náš vzťah už nikdy nebude ako predtým

V tom Barbora vtrhla medzi nich a chcela počuť celú pravdu. Nakoniec sa Mária priznala, že s Andrejom prežili pred jej odchodom do Anglicka malý flirt, že si myslela, že k nemu začína niečo cítiť a on bol vraj veľmi zamilovaný. V tom, po jednej spoločnej noci zistila, že je tehotná a nakoniec sa rozhodla, že si dieťa nenechá, pretože mala svoju budúcnosť už naplánovanú: „Andrej jej to nevedel zabudnúť, a preto sa k sebe takto správali. Vraj je mu ľúto, že ma nestretol prvú, pretože teraz vie, že úprimne miluje len mňa. Vraj nech necháme minulosť minulosťou, ale ako by som mohla? Veď s ňou čakal dieťa...,“ hovorí nešťastná Barbora, ktorá urobila to jediné, čo mohla. S Andrejom sa rozišla. Sestru však nemôže celkom vymazať zo života, pretože s ňou čo to prežila, a napriek všetkému zostanú navždy rodinou. „Avšak náš vzťah už nikdy nebude taký ako predtým,“ dodáva na záver svojho príbehu

 

- Najčítanejšie -