Presunúť na hlavný obsah

Myslel som si, že ona by ma v živote nepodviedla: Mojím pričinením sa však z nej stala neverná žena

Sex a vzťahy

Za manželku som si bral nevinné, mladé dievča, ktoré ma milovalo. Po desiatich rokoch som bol presvedčený, že je rovnako nevinná. Ukázalo sa, že aj z tej najvernejšej ženy sa dokáže stať neverná, keď jej na to dáte dôvod.

Z milého, nevinného dievčaťa skutočná žena 

Samuel a Alexandra sa brali veľmi mladí. Mali len dvadsať a skutočne verili, že sú do seba takí zamilovaní, že sa budú cítiť takto celý život: „Bral som si nevinné, sladké a milé dievča, ktoré bolo do mňa skutočne zamilované. Po desiatich rokoch manželstva sa mi moja žena však menila pred očami rýchlosťou blesku. Akoby dospela v skutočnú ženu, a musím priznať, že sa mi páčila ešte viac. Priťahovala ma, ale zároveň som cítil, že niečo na nej je iné. Niečo, čo spôsobilo, že bola zase iná ona ku mne. Napriek tomu by som dal za ňu ruku do ohňa, že by ma nikdy nepodviedla,“ priznáva hneď na úvod Samuel. 

Mohlo by vás zaujímať: Mám skvelého manžela: Ibaže mi nedokáže dať túto jednu vec, po ktorej prahnem

Tvrdo na sebe pracovala, ale za jej premenou sa skrývalo niečo viac 

Z ich manželstva vzišli aj dve deti, a keďže boli už odrastené, Alexandra si v tomto období našla čas aj sama na seba. Samuel jej to nezazlieval, napokon bola to ona, ktorá s nimi bola doma dlhých šesť rokov a skutočne sa im venovala. No potom nastal čas, kedy sa sama chcela realizovať: „Po tridsiatke začala viac pracovať na sebe. Nielen čo sa týka osobnostného rozvoja, ale aj jej tela. Začala navštevovať tanečné štúdio, aj rôzne tréningy pilatesu, boxu a iného. Vďaka tomu vyzerala skutočne ešte lepšie než pred deťmi. Bol som na ňu nielen hrdý, ale v spoločnosti pred priateľmi či kolegami z práce skutočne pyšný, že mám po boku takú ženu. No onedlho som zistil, že za jej tvrdou premenou sa skrýva niečo viac,“ prekvapuje svojím rozprávaním. 

Sledoval som ju, áno, znížil som sa až k tomu 

Prvým signálom, že niečo nie je v poriadku, bolo pre Samuela to, že ho začala odmietať v posteli. Na toto muž jednoducho reaguje. Najmä, keď má po boku ženu, ktorá ho stále priťahuje a dáva jej to pocítiť. Samuel nakoniec dostal prirodzene podozrenie, že má iného a nemýlil sa: „Párkrát som si dal tú námahu, že som ju sledoval. Áno znížil som sa až k tomu. Nakoniec som prišiel na to, čo presne robí na tréningoch boxu. Namiesto trénovania alebo možno ako súčasť toho, má pomer so svojím trénerom. Doma som ju konfrontoval. Nebola ani vyvedená z miery. Zdala sa mi taká pokojná. Keď som sa jej opýtal, prečo mi bola neverná, dostal som odpoveď, akú som nečakal,“ opisuje vývin udalostí ďalej.  

Čítajte tiež: Začala som s týmto typom muža: Nielenže dobre vyzeral, ale mohol v tom pomôcť aj mne, no napokon to zašlo do extrému

V tej chvíli som bol šokovaný, vedela to.... 

Alexandra s ľadovým pokojom Samuelovi povedala, že presne to isté sa ona mohla opýtať jeho v čase, keď bola doma na materskej a nejavil o ňu záujem: „V tej chvíli som zostal šokovaný. Vedela to... Vedela, že som ju vtedy podviedol. Klamal by som, že to bola jednorazová záležitosť. Ja som s tou ženou spával mesiace, než som si uvedomil, že nechcem prísť o rodinu... Neviem, ako sa to Saša dozvedela, no vedel som, že si máme čo vysvetľovať. Keď som jej rozpovedal svoj príbeh nevery, prezradila mi ona ten svoj. Vraj by ma nepodviedla nikdy. Tak veľmi ma milovala. Ale po tom zistení sa s mojou neverou nedokázala zmieriť. Nechcela sa rozviesť, no nemohla len tak zabudnúť a odpustiť.  Potom o ňu prejavil záujem jej tréner a vtedy sa nechala uniesť pomstou,“ priznala sa mu. 

Neprehliadnite: Môj muž o mňa stratil záujem, tak som si to kompenzovala pri jeho bratovi: Sex so švagrom bol pre mňa najlepší

No aj  takto môže vyzerať príbeh nevernej ženy. Podviedla, pretože bola sama podvedená. Nevera z pomsty. Momentálne majú pred sebou ešte dlhú cestu, ak chcú obaja zachrániť svoje manželstvo. Nezáleží na tom, kto pochybil prvý, pretože v konečnom dôsledku pochybili obaja.