Presunúť na hlavný obsah

Muži, ktorí vám neprinesú do života šťastie: Týmto typom sa určite vyhnite

Partnerské vzťahy

Život s niektorými mužmi nie je ani náhodou prechádzka ružovou záhradou. Ktorým typom sa je lepšie vyhnúť, pokiaľ chcete byť naozaj šťastná?

Niektorým mužom je lepšie sa v živote vyhnúť. Teda najmä ak nechcete byť v pozícii samotrpiteľky určite. Vzťahy s nimi bývajú veľmi komplikované a len málokedy pri nich človek nájde vnútorné uspokojenie. Sú totiž skrátka svojskí. A to v mnohých ohľadoch. 

Egocentrik

Kým u detí je egocentrizmus vnímaný ako súčasť vývinu, u chlapa nemá čo hľadať. Je len prejavom afektívnej nedospelosti. Skolny vzťahovať všetko na seba majú mnohí muži, no egocentrici to robia v neúnosnej miere. Sú sebeckí, egoistickí a myslia len na vlastné dobro. Nič iné ich nezaujíma a nič iné ako seba ani nevnímajú.

Neprehliadnite: Zamilovala som sa do o 15 rokov mladšieho muža: Vďaka tomuto nás nič nezlomilo a spolu vychovávame dcérku

To, čo si myslí žena po ich boku je pre nich druhoradé a mnohokrát to dávajú veľmi jasne najavo. Takže pokiaľ ste toto ochotná znášať je to na vás, my však radíme hodiť rozhodne spiatočku, ak na takéhoto muža natrafíte. 

Chronický klamár

S chronickým klamárom vás takisto svetlá budúcnosť nečaká. Toto sú typy mužov, ktorí klamú pri všetkom. Je úplne jedno, či ide o nejakú drobnosť alebo zásadné veci. Oni to nijako nerozlišujú. V podstate sa časom sami v tých klamstvách strácajú a nepamätajú si, čo komu povedali. Nikdy vám nebudú hovoriť pravdu, aj keby vám to sľubovali. Je tak viac ako pravdepodobné, že pri nich budete žiť v neustálom strese. 

Mamičkin maznáčik

Toto je samostatná kategória chlapov. Sú jednoducho celý život závislí na svojej matke. A hoci sa budete snažiť zmeniť to, môžete si byť istá, že sa vám to nepodarí. Oni v tomto majú klapky na očiach a nevnímajú v danom realitu.

Mohlo by vás zaujímať: Za život v luxuse neváhala opustiť svojho muža s dcérou: Toto bol zlomový moment, ktorý všetko spustil

Zväčša je to typ chlapa, ktorý aj po 30 - tke býva u mamy a vyhovuje mu to. Navyše ju má stále na najvyššej priečke a nič to nezmení. Ani vy. Pokiaľ ste sa rozhodli s ním žiť, nezostane vám nič iné, len sa s tým zmieriť. 

Máte s takýmito mužmi rovnaké skúsenosti?

spolu hlasovalo 367 ľudí

Áno
309
Nie
58