Presunúť na hlavný obsah

Dvojice, ktoré nikdy nenájdu symbiózu: V týchto vzťahoch sa budete len trápiť

Partnerské vzťahy

Niektoré dvojice skrátka nie sú pre seba stvorené. Pokiaľ si aj budete nahovárať, že takýto vzťah je udržateľný, skôr či neskôr pochopíte, že to je omyl. A poriadne veľký.

Niektoré dvojice skrátka nedokážu spolu fungovať. Hoci sa o to mnohokrát snažia, len málokedy nájdu spoločnú reč. Najmä, čo sa týka dlhodobých vzťahov. Kým sexuálne dobrodružstvá si dokážu spolu užiť, nič viac ich pri sebe nedrží. Ich spoločný život zväčša skĺzne do stereotypu, nevyhýbajú sa im hádky ani škriepky.

Neprehliadnite: Sex, ktorý pomotá hlavu nejednému mužovi: Ženy, ktoré ho privedú k vyvrcholeniu týmto spôsobom, majú vyhraté

Názorové pole majú úplne odlišné a aj preto si potom nerozumejú. Sú to všetko mimoriadne silné povahy a aj preto sa často rozchádzajú v tom, kam má ich spoločný život smerovať. Vidia to totiž vždy inak. 

Strelec - Lev

Spojenie, ktoré nefunguje nikdy, čo sa týka spoločnej domácnosti. Ako priatelia si vedia naozaj dobre rozumieť, no fungovanie v partnerskom zväzku, pri tom nikdy nenájdu prienik. Obidve znamenia sú veľmi tvrdohlavé, sebavedomé, potrebujú veľkú dávku pozornosti a ak ju nedostanú, prechádzajú do ofenzívy. 

A to sa v ich spoločnom spolužití skrátka vždy prejaví. Skôr, či neskôr si uvedomia, že takto fungovať nedokážu. 

Lev a Škorpión

Toto tiež nikdy nebude vzťah, ktorý by prosperoval. Potreba vlastnej dôležitosti totiž bude vždy prevažovať nad vzťahovou rovinou. Kým jeden z nich bude túžiť po rodine, ten druhý na jej zakladanie ani len nepomyslí.

Ich vnímanie sveta je diametrálne rozdielne. Na všetko sa pozerajú inak a skrátka to aj cítiť. Pokiaľ sa rozhodnú, že to spolu skúsia, napokon to aj tak vždy na jednej strane skončí zlomeným srdcom.

Ryby a Býk

Citlivá Ryba v tomto prípade neunesie neustálu kontrolu a podriaďovanie sa dominantnejšiemu Býkovi. Kým zo začiatku im to môže spolu ladiť, neskôr sa iné povahové črty a a názorové rozdiely jednoducho prejavia.

Čítajte tiež: Všetci ju chceli do postele, no nakoniec skončila u mňa: Bola krásna a sexy, ale to, čo urobila, neprajem nikomu

Pritom Ryba bude na strane submisívneho trpiteľa. Občas trvá aj roky, kým sa jej podarí z takéhoto vzťahu dostať von. Sama totiž na to nikdy nenaberie odvahu.