Presunúť na hlavný obsah

Tieto časti nášho tela považujú muži za najerotickejšie: Čo ich vždy absolútne dostane?

Partnerské vzťahy

Viete, čo muži považujú na ženskom tele za najerotickejšie? Možno vás to prekvapí, ale nie sú to len prsia. Čo ich vždy rozpáli a vzbudí v nich vášeň? A tušíte prečo sú to práve tieto miesta? Nám to prezradili oni sami.

Vnútorné stehná

"Pre mňa je táto časť ženského tela nielen sexi, ale vzrušuje ma aj to, že ide o ďalšie citlivé miesto. Ľahké ťahy a dotyky dokážu ženu krásne stimulovať a zvýšiť jej túžbu po sexe. Týmpádom to aj v predstavách zároveň pôsobí ako silné afrodiziakum pre mňa." (Tony, 32)

Čítajte tiež: Po rokoch som najlepšej priateľke prezradila, že som zviedla jej bývalého: Ona ma však prekvapila oveľa väčším priznaním

Chodidlá

"Ja milujem ženské nohy, ale som totálne hotový z chodidiel. Pekne upravnené nohy na mňa pôsobia maximálne eroticky. Ak sa žena o nohy stará je to vidieť a mňa to vždy dostane. Navyše, taká masáž chodidiel je aj skvelou predohrou. Keď partnerku na tejto časti tela bozkávam, vždy udržiavam očný kontakt a vidím ako ju to berie. A mňa takisto." (Maroš, 30)

Zadok

"Jednoznačne zadok. Malý, guľatý a pekne tvarovaný. To je niečo, čo si na žene okamžite všimnem a je to pre mňa tá najerotickejšia časť ženského telo. Už len pohľad na neho vo mne vzbudzuje vášeň a túžbu. Smelo môžem povedať, že pre mňa je to príťažlivejšie ako prsia." (Timur, 28)

Uši

'"Toto sa vám bude zdať asi ako vtip, ale je to fakt. U mňa sú to uši. Akože, nemyslím ich tvar, ale dostáva ma, že je to erotogénna zóna, na ktorú sa často zabúda. Uši majú veľa nervov a zmyslových receptorov na vnútornej aj vonkajšej strane. Akýkoľvek pohyb, ako je ľahké hladkanie alebo dotyk u ženy spôsobí príjemné chvenie. A keď to robím manželke, vždy sa mi za to odvďačí." (Sebastián, 29)

Mohlo by vás zaujímať: Pred rokmi som súperila o jedného muža s najlepšou priateľkou: Vybral si mňa, avšak dnes by som s ňou rada menila

Ktorú časť ženského tela považujete za najerotickejšiu?

spolu hlasovalo 776 ľudí

Zadok
542
Uši
17

- Najčítanejšie -