Presunúť na hlavný obsah

Manželia Gáboríkovci patria medzi najstabilnejšie páry: Aktuálne žiaria spoločne v tanečnej show, aká bola ich cesta za láskou?

Slovenské celebrity

Ivana a Marián Gáboríkovci patria jednoznačne medzi najstabilnejšie aj najkrajšie páry v slovenskom showbiznise. Hoci sú spolu roky, stále vyzerajú ako čerstvo zamilovaní.

Začiatok ako z romantického filmu nečakajte, no o to krajší happyend rozhodne

Ak čakáte začiatok ako z romantického filmu, asi vás sklameme. Prvé stretnutie tanečníčky Ivany a úspešného hokejistu nebolo práve najromantickejšie. Bolo to na charitatívnom golfovom turnaji, kde boli súpermi a obaja v tom čase mali iných partnerov.

Približne dva roky na to sa hrali majstrovstvá sveta v hokeji na Slovensku. Tam sa na jednom zo zápasov stretli ich pohľady (čo možno vzhľadom na vypredanú halu považovať za osudové), neskôr si dali rande a odvtedy sú vlastne spolu. 

To, čo ich z nášho pohľadu určite spája je veľká dávka trpezlivosti, odhodlania, pracovitosti a disciplíny. Keďže obaja boli skutočne aktívnymi športovcami, zrejme aj toto pomohlo k ich vzájomnej symbióze. 

Čítajte viac: VIDEO: Tanečnica Iveta Tkáčová otvorila nové brány RDS Art Group: Nechýbali Nela Pocisková, Kristína Svarinská a ďalší

Ivana bola vždy pre Mariána oporou, žili spolu v USA, kde sa ich puto ešte viac prehĺbilo. Obaja pochopili, že sú pre seba stvorení. Nasledovali zásnuby a skutočne magická svadba. V júli oslávia šieste výročie sobáša, no pár tvoria asi raz toľko. 

 

"Dnes už viem, že láska nie je niečo, čo sa len tak stane. Rovnako ako sám život nie je rozprávkou, v ktorej všetci žijú šťastne, kým nezazvoní zvonec. Láska je to, čo si spolu vytvárame. Ty so mnou a ja s tebou. Vytvárame zážitky, ktoré sa menia na spomienky. Dávame si najavo, že sme pre seba dôležitejší, než iní ľudia. Prekážky, nepochopenia a problémy zdolávame spoločne. Vźajomne sa počúvame, podporujeme, zaujímame sa jeden o druhého, dotýkame a snívame," takéto krásne vyznanie venovala Ivanka manželovi.  

Dnes sú z nich už dvojnásobní rodičia a ich dcérky im robia neuveriteľnú radosť. Bella a Leia sú rozkošné dievčatká, ktoré rastú ako z vody a vidieť, že spoločné chvíle si užívajú naplno. 

Prečítajte siVážila sa každé ráno a hoci bola ultraštíhla, necítila sa tak: Misska prešla dlhú cestu, aby pochopila, že jedlo nie je nepriateľ

Hoci sú už mama a otec, nezabúdajú jeden na druhého a o svoju lásku sa starajú. Podľa nás pôsobia stále ako čerstvo zamilovaní a mimoriadne im to spolu pristane. Skutočne inšpiratívny pár!

 

- Najčítanejšie -