Presunúť na hlavný obsah

Kostýmy z Let's Dance: Herečky Krajčiová a Marcinková v ohnivej červenej, paralympionička Farkašová ako romantická víla

Slovenské celebrity

V závere víkendu prebehol druhý prenos populárnej šou Let's Dance. A tanečné páry opäť predviedli famózne róby. Zahlasujte v našej ankete za najkrajší pár tohto kola.

Uplynulá nedeľa patrila druhému prenosu ôsmej série Let's Dance. Vo tanečnej veľkolepej šou sme videli desať párov, ten jedenásty v zostave Mária Čírová a Joris Yacoub nevystúpil. Dôvodom bol zdravotný stav speváčky. Čírová teda spolu s partnerom odtancuje nabudúce. 

V druhom kole už jedna dvojica opustila tanečný parket. Stopku dostali sympatický herec Victor Ibara a jeho tanečná partnerka Simona Brecíková. 

To, čo sa ale nezmenilo, bola krásna atmosféra večera a prenádherné róby na parkete. Poďte sa spolu s nami pozrieť na módne kreácie, v ktorých sa predviedli známe osobnosti v šou Let's Dance a zahlasujte za svojho obľúbenca. 

Helena Krajčiová a Fabio Belucci

Energický jive v ohnivo červenej róbe so strapcovou sukňou a trblietavým vrškom predviedla Helena Krajčiová. Tanečný partner v elegantnej čiernej sa k herečke zladil kravatou

​Marián Gáborík a Ivana Gáborík

Ako ďalší vystúpili obľúbení manželia Gáboríkovci. Na parkete ukázali rumbu. Bývalý hokejista odtancoval v bielej košeli a čiernych nohaviciach, jeho nádherná polovička v snehobielej róbe, ktorej základ tvorilo strieborné body

Gabriela Marcinková a Matyáš Adamec

Charizmatická Gabriela Marcinková patrí medzi favoritov celej súťaže. Herečka predviedla famózny výkon, spolu s partnerom odtancovali quickstep. Matyáš vynikol v zamatovom saku, Gabika v honosnej róbe červenej farby s lesklými a čipkovanými aplikaćiami. 

​Victor Ibara a Simona Brecíková

Waltz na tanečnom parkete odtancovali ​Victor Ibara a Simona Brecíková. Šlo o ich posledný tanec, pretože v druhom kole zo súťaže vypadli. Gráciu Brecíkovej podčiarkli krémové priliehavé šaty dozdobené blankytno modrým perím, tylom a kamienkami. 

Boris Valábik a Eliška Lenčešová

Rytmickú cha chu sme videli u Borisa Valábika a Elišky Lenčešovej. Dvojica zažiarila v odtieňoch parížskej modrej v kombinácii so striebornou a čiernou. 

​Jana Kovalčiková  a Vilém Šír

Honosný zamat z veľkej časti tvoril róbu šarmantnej herečky ​Jany Kovalčikovej. Spolu s partnerom ukázali viedenský valčík, herečke na dramatickosti pridal červený rúž

​Richard Autner a Dominika Rošková

Zvodnú rumbu sme videli aj v podaní ​Richarda Autnera a Dominiky Roškovej. Herec v nohaviciach voľnejšieho strihu a košeli pozostávajúcej z viacerých materiálov nechal krásne vyniknúť svoju tanečnú partnerku. Dominika zažiarila v upnutých šatách zo strieborného a metalického materiálu. 

Milan Zimnýkoval a Radka Britaňáková 

Obľúbený moderátor oblečený v čiernom obleku so zamatovým sakom si spolu so svojou partnerkou zatancoval viedenský valčík. Britaňákovú zdobili impozantné šaty v odtieňoch zelenej, ktoré dotvárali nielen kamienky, ale i perie


 
Mario Cimarro a Vanda Poláková

Mario Cimarro - hviezda telenoviel - vo fraku, vysokom klobúku a bielych rukavičkách predviedol quickstep. Jeho tanečná partnerka mala zaujímavý monochromatický model. Čierne šaty pozostávali z kombinácie viacerých materiálov vrátane toho transparentného. 

​Henrieta Farkašová a Marek Klič

Rumbu do tretice ukázali i ​Henrieta Farkašová a Marek Klič. Paralympionička vyzerala v romantickej púdrovej ružovej a šatách s korzetovým vrchom úchvatne. Jej tanečný partner zvolil sivé nohavice a voľnú bielu košeľu. 

Ktorý pár bol podľa vás najlepšie oblečený?

spolu hlasovalo 305 ľudí

 

Tanečná horúčka ovládla Slovensko

Obľúbená tanečná šou Let's Dance si v nedeľu 12. marca 2023 opäť podmanila divákov televízie Markíza. Druhý priamy prenos sa v oboch hlavných cieľových skupinách stal v rámci ponuky všetkých slovenských staníc jednoznačne najsledovanejším nespravodajským programom nielen včerajšieho dňa, ale aj celého uplynulého týždňa.
 

- Najčítanejšie -