Presunúť na hlavný obsah

Manželom Vinczeovcom sa splnil sen o rodine: V starostlivosti o bábätko sa Adela učí od Viktora

Slovenské celebrity

Moderátori a manželia Vinczeovci si od vlaňajšej zimy užívajú život v trojici. Stali sa z nich rodičia. Na tento titul sa nesmierne tešili. Adela sa nebála priznať, že čosi je v ich domácnosti opačne.

Túžba po rodine u manželov Vinczeovcov pretrvávala dlhšie. Keď sa ukázalo, že čelia reprodukčnému problému, rozhodli sa ísť cestou adopcie, ktorá predstavuje beh na dlhé trate. Na adopčnom zozname čakali do konca minulého roka. 

​Pred Vianocami 2022 sa Adela a Viktor dočkali vytúženého bábätka. Šťastní rodičia si svoje súkromie prísne strážia a z rodičovského života nezdieľajú veľa. V posledných dňoch ale obaja urobili výnimku.  

Prečítajte si: Nádherná rodinka! Táňa Pauhofová s manželom a dcérkou v plnej kráse, na koho sa malá podobá?

Vinczeová si do svojej šou "Trochu inak s Adelou" pozvala ako hosťa Davida Škrobánka z projektu Dobrý táta. Počas rozhovoru sa moderátorka nebála priznať, že v činnostiach okolo starostlivosti o bábätko je obratnejší jej partner Viktor.  

"Zistila som, že ja som rodič učeň. Ak by som nemala toho môjho muža… Pozerám naňho, ako sa nosič zapína, ako sa toto robí, vždy je to, že: "To teraz len prihrejeme, to stačí takto, to sa tuto takto zapína a to ti potom vysvetlím..." Čiže je to trošička naopak u nás, by som povedala," priznala Vinczeová. Nie je to však nič nesprávne a nezvyčajné, čo potvrdil aj Škrobánek, kedysi to podľa jeho slov mal podobne. Adela sa tak opäť nezdráhala otvoriť možno nie príliš populárnu tému. 

Prečítajte si: Druhé dieťa prišlo neplánovane, známa moderátorka mala prirodzené obavy: Tie sa rozplynuli hneď, ako si uvedomila nasledovné

Obaja si ale rodičovstvo užívajú naplno, tešia sa z každého momentu stráveným s dieťaťom. Viktor vo svojom nedávnom príspevku na Instagrame priznal, že rola otca ho napĺňa. "Keď sa porotkyňa vráti pekne nalíčená z tlačovky Let's Dance, na ktorej moderátor nebol, lebo organizoval preteky v štvornožkovaní, staval bunkre, utieral, čo vyšlo zhora, zdola, ponúkol nohu ako tréningový nástroj na šplhanie, presviedčal, že nielen sladké jedlo je chutné jedlo, poskytol náruč na spánok a objatie v ťažkej chvíli, aby si to o chvíľu celé zopakoval," napísal s dávkou humoru starostlivý tatino Viktor. Spolu s manželkou sú súčasťou aktuálneho ročníka tanečnej súťaže Let's Dance.   

Adela a Viktor Vinczeovci sú svoji už päť rokov. Obrúčky si vymenili v kaplnke vo Svätom Jure v roku 2017. Tejto krásnej udalosti predchádzalo ročné randenie. Dvojicu tak tvoria sedem rokov. V ich vzťahu nechýba porozumenie, uznanie, ohľaduplnosť a ani humor. Neberú sa ako samozrejmosť, jeden druhého si vážia a sú za seba vďační deň čo deň.

- Najčítanejšie -