Presunúť na hlavný obsah

Červený koberec Let's Dance 2023: Adela Vinczeová šatami bodovala, Dara Rolins ako hviezdna diva a ďalší

Slovenské celebrity

Obľúbená tanečná show Let's Dance 2023 sa s obrovským úspechom vrátila opäť na obrazovky. Prvý galavečer prilákal známe osobnosti, ktoré prišli podporiť svojich kolegov z brandže. Ako to vyzeralo na červenom koberci mimo tanečného parketu?

 

O titul kráľa a kráľovnej tanečného parketu tento rok bojujú hviezda telenovely Skrytá vášeň, kubánsky herec Mario Cimarro, bývalí hokejisti Marián Gáborík a Boris Valábik, úspešná paralympionička Henrieta Farkašová, obľúbené herečky Gabriela Marcinková, Helena Krajčiová, Jana Kovalčíková, moderátor a zabávač Milan Zimnýkoval, herec Richard Autner, populárna speváčka Mária Čírová a herec a model Victor Ibara.

Čítajte tiež: Dychberúce róby z prvého kola Let's Dance: Sexi diva Gabriela Marcinková, manželia Gáboríkovci ako pár snov a ďalší

Vystúpenia hodnotí odborná porota v zložení Tatiana Drexler, Adela Vinczeová, Ján Ďurovčík a víťaz vlaňajšieho siedmeho ročníka Let's Dance Ján Koleník, a od tohtotýždňového druhého kola tiež diváci prostredníctvom SMS hlasovania. Veľkolepými priamymi prenosmi sprevádzajú moderátori Viktor Vincze a Lucia Hlaváčková, produkciu má pod palcom osvedčený tím na čele s režisérom a kreatívnym producentom Pepem Majeským.

Prvý galavečer tanečnej show prilákal množstvo osobností spoločenského života. Ako to vyzeralo na červenom koberci a kto všetko si nenechal ujsť tanečnú show?

Adela Vinczeová

Tatiana Drexler

Ján Koleník

Ján Ďurovčík

Lucia Hlaváčková a Viktor Vincze

Emma Drobná 


Dara Rolins


Tina

Pepe Majeský


Dominika Navara Cibulková


Ľubomír Višňovský a Katarína Višňovská

 

Michal Yaksha Novotný s priateľkou

Krištof Králik s priateľkou

Marek Fašiang a Tereza Bizíková


Adam Pavlovčin


Tamara Šimončíková a Braňo Šimončík


Matúš Kolárovský


Naty Kerny

Mirka Dobiš s manželom

Komu to podľa vás najviac pristalo?

spolu hlasovalo 810 ľudí

Tina
8

- Najčítanejšie -