Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Móda z Let's Dance 2023: Adela Vinczeová mala opäť hviezdny outfit, stylistka Zuzana Kanisová ako z Paríža

Slovenské celebrity

Odborná porota a moderátori najočakávanejšej tanečnou show Let's Dance 2023, vrátane toho najdôležitejšieho človeka show takýchto rozmerov, akým je režisér, predstavili na tlačovej konferencii tanečné páry, ktoré uvidíme počas priamych prenosov na Markíze.

 

FEMINITY TV: Nenechajte si ujsť predstavenie tanečných párov Let's Dance 2023

 

Lucia Hlaváčková

Moderátorka Lucia Hlaváčková, ktorá sa objaví po boku moderátora Viktora Vinczeho zažiarila počas tlačovej konferencie v ligotavej róbe kopírujúcej postavu s balónovými rukávmi. Púdrový odtieň jej pristal a už teraz sa tešíme, aké stylingy počas priamych prenosov prinesie.

Čítajte viac: VIDEO: Už v nedeľu štartuje obľúbená show Let's Dance 2023: Tieto tanečné páry sa predvedú na parkete!


Adela Vinczeová

Moderátorka Adela Vinczeová opäť zasadne do kresla ako jedna z porotkýň tanečnej show. Adela má perfektnú figúru, s ktorou sa stylistka Zuzana Kanisová vie vyhrať. Strieborné šaty v tomto strihu jej veľmi pristali. 


Zuzana Kanisová

Módna stylistka Zuzana Kanisová má dlhoročné skúsenosti s obliekaním celebrít do veľkých televíznych projektov, vrátane Let's Dance. Postará sa o styling poroty a moderátorov. Zuzana má veľmi kladný vzťah k lokálnej móde a podporuje slovenských dizajnérov. Sme preto zvedaví, aké stylingy v jednotlivých kolách uvidíme. Ona sama preferuje jednoduchý šatník, v štýle Parížaniek.


Ján Koleník

Minuloročný víťaz Let's Dance, herec Ján Koleník, bude mať premiéru ako porotca. Tanečná show mu prirástla k srdcu a diváci ho milujú. Na tlačovej konferencii mu to veľmi pristalo.


Pepe Majeský

Režisér, ktorý má na konte tie najsledovanejšie televízne show. Meno Pepe Majeský je zárukou kvality a profesionality. Známy režisér má pozitívny vzťah k móde a aj keď je väčšinou v zákulisí, jeho outfity patria medzi tie najštýlovejšie. 

Ján Ďurovčík

Choreograf, tanečník a režisér Ján Ďurovčík je neodmysliteľnou súčasťou tanečnej show Let's Dance. Porotca, bez ktorého by táto show nebola takou show, preferuje jednoduchý šatník, ktorý vždy vyzerá dobre. 

Dáša Šarközyová

Na tlačovej konferencii nechývala speváčka Dáša Šarközyová, ktorá zvolila tematický outfit. Poschodové šaty, ktoré majú pohyb, doplnila bielym sakom a sandálikmi. 

Mirka Dobiš

Influencerka Mirka Dobiš, ktorú sledujú ženy najmä kvôli móde a jej tipom, vždy zaujme aj svojím stylingom, z ktorého takisto môžu dámy čerpať inšpiráciu. Asymetrické sako so zvýrazneným pásom ako overená nadčasová klasika žene vždy pristane.

Ktorý styling vás zaujal najviac?

spolu hlasovalo 475 ľudí

- Najčítanejšie -