Presunúť na hlavný obsah

Finále Let's Dance 2022: Adela Vincze opäť bodovala, elegantná Kristína Svarinská a sexi Diana Mórová

Slovenské celebrity

Finále Let's Dance 2022 bolo vyvrcholením tanečnej show, ktorá žnela bezpochyby obrovské úspechy. Na červenom koberci sa zišlo mnoho známych tvárí, komu to podľa vás pristalo najviac?

Desať týždňov sa tanečný parket Let's Dance premenil na skvelú show, v ktorej známe osobnosti ukázali, že to na parkete vedia. 

Do finále postúpili tri tanečné páry – Zuzana Kubovčíková Šebová a Vilém Šír, Adam Bartdy a Dominika Rošková či favoriti od začiatku tanečnej show, Ján Koleník a Vanda Poláková. Vyrovnané finále, ale najmä krásny večer, plný emócií, pevných vzťahov a nezabudnuteľných spomienok.

Čítajte tiež: Stylistka Let's Dance Zuzana Kanisová: Kamera môže skresľovať proporcie, preto sa osobitný dôraz kladie na siluetu

Každý pár sa musel naučiť za týždeň tri choreografie – prvý tanec vyberali porotcovia, z ktorých sa vždy jeden zúčastnil aj tréningu. Druhý tanec bol v znamení vlastného výberu z tancov, ktoré už páry počas tejto show tancovali a posledný tanec bol freestyle.

Kráľovnou a kráľom Let's Dance 2022 sa stal jasný favorit Ján Koleník, ktorý tancoval s profesionálnou tanečnicou Vandou Polákovou. Ich tanečné vystúpenia boli skutočne obdivuhodné, klobúk dolu. Blahoželáme!

Neprehliadnite: Let's Dance v znamení folklóru: Dominika Cibulková očarila, krásna Zuzana Šebová v ľudovom kroji a ďalší

Na červenom koberci to vyzeralo rovnako zaujímavo ako na tanečnom parkete. Ako to pristalo účinkujúcim a hosťom a kto sa vám páčil najviac?

Kristína Svarinská s priateľom Petrom Altofom

Adela Vinczeová

Diana Mórová

Dominika Navara Cibulková

Tatiana Drexler

Martina Maca Zábranská a Viktor Vincze

Ján Ďurovčík

Ján Koleník a Vanda Poláková

Adam Bardy a Dominika Rošková

Zuzana Kubovčík Šebová a Vilém Šír

Marek Fašiang a Tereza Bizíková

Attila Végh s manželkou Natáliou

Naty Kerny

 

Viac osobností z červeného koberca nájdete v našej GALÉRII.