Presunúť na hlavný obsah

Let's Dance v znamení folklóru: Dominika Cibulková očarila, krásna Zuzana Šebová v ľudovom kroji a ďalší

Slovenské celebrity

Veľká noc sa v Let's Dance niesla v znamení spoločenských tancov a folklóru. Súťažiacim to v krojoch pristalo a o tom, že tieto skvosty sú skutočne pastvou pre oči, sa presvedčíte pri tomto výbere ich stylingov.

7. kolo tanečnej show Let's Dance sa nieslo v znamení spoločenských tancov a folklóru. Slovensko má bohatú históriu a tradície, ku ktorým neodmysliteľne patria aj krásne, zdobené a vyšívané ľudové kroje. 

Prečítajte si: Slnko v sieti 2022: Elegantná Wanda Adamík Hrycová, Adela Vinczeová ako antická bohyňa a významné osobnosti filmu

Súťažné páry sa počas tohto večera po čísle folklórneho súboru Technik STU predviedli v ľudových tancoch. „Nie je v ľudských silách za jeden týždeň naučiť sa ľudový tanec. To sa nedá,” povedal  ešte pred hodnotením porotca, známy choreograf Ján Ďurovčík. 

Nás z pohľadu módy zaujali ľudové kroje, ktoré mali dámy a páni na sebe. O tom, že máme byť na čo hrdí, sa môžete presvedčiť aj vy, ešte raz pohľadom na kroje, ktoré mali súťažné páry na sebe. Všimnite si tie detaily, stuhy a najmä to, ako odev dokáže zmeniť človeka. Musíme uznať, že dvojice v nich vyzerali skutočne pôsobivo a červený rúž či stuhy vo vlasoch dámam veľmi pristali.

Dominika Navara Cibulková a Róbert Pavlík

Attila Végh a Eliška Lenčešová

Kristína Svarinská a Marek Klič

Adam Bardy a Dominika Rošková

Ján Koleník a Vanda Poláková

Zuzana Kubovčíková Šebová a Vilém Šír

Komu to podľa vás v krojoch najviac pristane?

spolu hlasovalo 300 ľudí

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe