Presunúť na hlavný obsah

Toto mužom nikdy nehovorte: Prehlbuje to ich pocit menejcennosti a zvyšuje sklony k nevere

Partnerské vzťahy

Určitým spôsobom môžeme mužov v podstate nabádať k tomu, aby nám boli neverní. Hoci si to neuvedomujeme, občas za to môžu veci, ktoré im hovoríme. Preto je lepšie sa nejakých fráz vyvarovať.

Slová majú neuveriteľnú silu. Dokážu totiž v základe zničiť akýkoľvek vzťah, v priebehu niekoľkých minút. Mohli ste byť spolu roky, no akonáhle poviete jednu z vecí, ktoré by ženy nikdy nemali hovoriť mužom, môže to skončiť tak, že pochopenie a potešenie bude váš drahý, hľadať v náručí niekde inde. 

Aj tak nebudeš úspešný

Ak váš muž strávil niekoľko dní snahou dokončiť dôležitý projekt, ale jeho šéf ho napokon vôbec neocenil, netvárte sa, že ste to tušili a nedávajte mu najvavo, že o ňom pochybujete. Mužom na svojej práci veľmi záleží, najmä keď robia niečo, čo ich baví. 

Neprehliadnite: Všetci ju chceli do postele, no nakoniec skončila u mňa: Bola krásna a sexy, ale to, čo urobila, neprajem nikomu

Aj keď si možno niečo myslíte, naozaj nikdy mu nepovedzte, že sa nestane úspešným. Nielenže zničíte váš vzťah, ale tiež ho presvedčíte, že má naozaj smolu. Môžete povedať niečo ako: Život je nespravodlivý, takže možno mal šéf zlý deň. Tvoj projekt je v skutočnosti skvelý, len to neocenil pre svoju zlú náladu. Si silný a ja ti verím. Podporte svojho partnera a on sa rýchlejšie vyrovná s akýmkoľvek problémom. Motivujte ho, inšpirujte ho a pomôžte mu, ale nikdy mu nič nevyčítajte. 

Keď mu budete totiž dávať najavo, že o ňom pochybujete, znižujete jeho ego, mieru sebavedomia a verte, že on si to potom bude kompenzovať niekde inde. Nie je totiž problém nájsť ženu, ktorá mu to vynahradí. 

Vôbec nie si zábavný a nemáš zmysel pre humor!

Milujete večierky a viete si užiť veľa zábavy? Váš partner to však nemusí cítiť rovnako. Ak chodíte s introvertom, mali by ste túto skutočnosť prijať a oceniť vlastnosti svojho partnera. Keď budete stále hovoriť o tom, že je nudný, začne sa tým zaoberať. Ale nie tak, že sa má zmeniť.

Bude pochybovať o vašom vzťahu a je naozaj pravdepodobné, že nájde v blízkom okolí niekoho, kto mu to hovoriť nebude. Či už to bude kolegyňa, kamoška alebo bývalá spolužiačka. Navyše nezabúdajte, že aj introverti sa vedia uvoľniť. Dokážu veľmi milovať, sú lojálni, no aj citliví. 

Kedy začneš konečne poriadne zarábať? 

Toto je otázka, ktorú môžete položiť len sami sebe. Nikto nemá zarábať peniaze pre niekoho iného. Ak má váš partner alebo manžel mizernú výplatu, neznamená to, že ho nemôžete milovať. Spoločne môžete zvýšiť príjem. Takýto "boj" vás oboch privedie nikam. Teda vy budete v strese a on si to začne kompenzovať inde. V náručí ženy, od ktorej to nebude musieť počúvať. 

Čítajte tiež: Astrológovia rozhodli: Tieto dve znamenia vytvoria definitívne silný pár

Budovanie silného a zdravého vzťahu nie je nikdy ľahké. Je dôležité porozumieť svojmu partnerovi, podporovať ho, milovať ho a pomôcť mu stať sa šťastnejším. To isté by mal urobiť aj on. Ak ste v nezdravom vzťahu, je lepšie ho ukončiť hneď.

- Najčítanejšie -