Presunúť na hlavný obsah

Bol lámač ženských sŕdc, no život s ním nie je výhra: To, čo odo mňa chce môj muž v sexe, je aj na mňa veľa

Partnerské vzťahy

To, koľko sexu sme mali v našom vzťahu, je snom nejedného muža. Ja už to však po boku svojho muža nedávam, aj na mňa toho začína byť už priveľa.

S Petrom sme sa spoznali v čase, keď bol na vrchole svojej kariéry a užíval si pozornosť žien. Rád sa svojimi úspechmi chválil a ešte radšej bol, keď ho obdivovali ženy. Nevadilo mi to, pretože sme mali spolu sex niekoľkokrát denne a ja som si vtedy hovorila, že ak by ma podvádzal, zrejme by sme nemávali sex tak často, respektíve možno ani vôbec. 

Čítajte tiež: Astrológovia rozhodli: Tieto dve znamenia vytvoria definitívne silný pár

Najskôr mi to lichotilo

Bola som rada, že niekto, kto môže mať každú, si vyberie mňa a chce so mnou stále sexovať. Zrejme ho to so mnou bavilo a to je pre ženu to najlepšie vyznanie, mimo romantiky. Sex je podľa mňa vo vzťahu dôležitý a tak sme si spoločné chvíľky užívali, ako sme len vedeli. Lichotilo mi to a zároveň mi to dodávalo silu vysporiadať sa so žiarlivosťou, keď sa ho silou mocou snažili hocijaké ženy zbaliť. Mimochodom aj vydaté alebo s deťmi. Mám pocit, že ženy niekedy nepoznajú medze, pokiaľ ide o solídneho chlapa. Zdalo by sa, že život s ním je teda pre mňa výhra. No časom som zistila, že ani tak nie je. 

Chce odo mňa sex trikrát denne, niekedy aj viac

Častý sex sa stupňoval a dnes musíme mať sex minimálne trikrát denne. Nepreháňam. Začína to ráno orálom a končí večer orálom. Často aj niekoľko kôl za sebou. Mohlo by sa zdať, že to je ideálne, ale nie je. Vekom som z toho unavená, ale nielen to. Sex, ktorý som predtým tak zbožňovala, sa pre mňa stal rutinou, ktorú občas robím nerada, pretože musím. A musím aj keď sa mi nechce alebo sa na to necítim.

Mohlo by vás zaujímať: Najväčšie manipulátorky sa narodili v týchto mesiacoch: S týmito ženami vás šťastný vzťah nečaká, nie sú ani ideálne kamošky

Jednoducho Peter má svoje potreby, bez ktorých sa nezaobíde a odo mňa, ako od svojej partnerky očakáva, že mu ich budem napĺňať. Nezaujíma ho, ako to vnímam. Vždy mi predhodí reči o tom, že či snáď nechcem riskovať potom jeho výjazdy za milenkami. Povie mi, že ma ako ženu miluje a nechce žiadnu inú, ale buď mu budem naďalej plniť tieto sexuálne potreby, alebo mu budem musieť tolerovať sex aj inde. Nevie bez toho fungovat a ani sa sústrediť na kariéru.
Jeho sexuálny apetít je naozaj silný a občas mávam pocity, či mu vôbec stačí aj ten sex, čo spolu máme, alebo popri tom ešte spáva aj s inými, aj keď tvrdí, že nie.