Presunúť na hlavný obsah

Najväčšie manipulátorky sa narodili v týchto mesiacoch: S týmito ženami vás šťastný vzťah nečaká, nie sú ani ideálne kamošky

Partnerské vzťahy

Aj pri ženách platí, že sú určité typy, ktorým je lepšie sa vyhnúť. Viete, kto patrí medzi večné manipulátorky? Pozrite sa, komu sa radšej vyhnúť. Vo vzťahovej, ale aj kamarátskej rovine.

Sú samoľúbe a majú sklony k panovačnoti

Naozaj platí, že niekedy je lepšie sa určitým typom ľudí vyhnúť. Tieto ženy sú totiž neuveriteľné manipulátorky a všetko musí byť vždy po ich. Ak sa čokoľvek vymyká z toho, že by to vyhovovalo práve im, prejavujú sa v tom najhoršom. Bývajú hysterické, panovačné, ubližujú pritom svojim najbližším a najhoršie je, že si to nielen nepripúšťajú, ale tvária sa vždy tak ako keby to ani nebola pravda.

Mohlo by vás zaujímať: Povedal mi, že si ma jedného dňa vezme, verila som mu: Nakoniec mi pripravil takúto budúcnosť

Ich život je úzko spätý s tým, aby v očiach iných vyzerali, čo najlepšie no tom im zároveň spôsobuje obrovský vnútorný stres. Preto často reagujú veľmi impulzívne a skôr konajú ako uvažujú. Potrebujú vždy pôsobiť tak, aby vzbudzovali obdiv a naozaj im na tom veľmi záleží.

Vo vzťahu, či už partnerskom alebo priateľskom sa správajú dominantne a potrebujú, aby sa im okolie prispôsobilo. Ide o ženy, ktoré sa narodili v mesiacoch júl a august. Teda Raka a Leva. Ich osobnosť je totiž oveľa silnejšia ako ony samy a nevedia s ňou úplne pracovať. 

Čítajte tiež: Ako mladý som po nej túžil, nakoniec som si vzal inú ženu: Osud nás aj tak znova spojil

Pripisujú sa im vlastnosti ako láska k prepychu a bohatstvu, samoľúbosť, sklon k panovačnoti, ale aj prirodzená autorita. To im však vrámci vzťahov veľmi nepomáha. Preto si aj z dlhodobého hľadiska majú problém pri sebe udržať muža. Ako kamarátky sú ochotné a milé len do chvíle, kedy im to vyhovuje. V momente, keď s nimi v niečom nesúhlasíte, dostanete sa  do konfliktu. Niekedy však na sebe dokážu zapracovať a zmeniť sa, avšak skôr to býva výnimkou.

Máte s týmito ženami takéto skúsenosti?

spolu hlasovalo 1695 ľudí

Áno
1389
Nie
306