Presunúť na hlavný obsah

Excelentný február prežijú dve znamenia horoskopu: V zásadných životných oblastiach sa vám bude dariť na plnej čiare

Partnerské vzťahy

Magický a výnimočný. Presne taký bude február pre dve znamenia zverokruhu. Odhaľte spolu s nami, či sa do tejto kategórie šťastlivcov radíte aj vy.

Konečne sa vám začne dariť a pochopíte, kde je vaše miesto

Február so sebou prinesie nové výzvy pre dve znamenia zverokruhu. Ich život sa otočí o 180 stupňov, ale v tom úplne najlepšom. Všetko zlé, čo ste doteraz prežívali vás opustí a konečne si začnete naplno užívať život. Pochopíte, že hrať sa neustále na trpiteľa nemá význam. Jediný, komu tým ubližujete ste totiž vy sami. Keď si to uvedomíte, odrazu sa vám bude dýchať oveľa ľahšie. Nastane u vás fáza uvedomenia a precítenia.

Čítajte tiež:  Svoju budúcnosť som mala nalinajkovanú s týmto mužom: V istý moment som sa však začala zamilovávať do iného

Týkať sa to bude ľudí, ktorí sa narodili v znamení Raka a Rýb. Ide o submisívnejšie a citlivejšie typy, ktoré však pochopia, že pokiaľ chcú byť naozaj šťastní, zmeniť postoj k vlastnému životu je jedinou cestou. 

Táto vnútorná zmena spôsobí to, že sa vám naozaj konečne začne dariť. Budete oveľa spokojnejší, vyrovnanejší. To sa ukáže vo vašom postoji k najbližším, ktorí si vás začnú konečne vážiť a uvedomia si, čo všetko pre nich robíte. Keď sa vám dostane tohto ocenenia, bude to pre vás motiváciou ísť si za svojim aj v práci. Tam sa to prejaví vašim povýšením. Polepšíte si výrazne aj platovo, lebo vaši nadriadení ocenia nielen pracovitosť, ale aj úprimnosť.

Mohlo by vás zaujímať: Nový priateľ usporiadal večeru na zoznámenie sa s jeho rodičmi: Takto mi dali jasne najavo, že medzi nich nepatrím

Takisto si v tento mesiac splníte aj veľký cestovateľský sen. Konečne sa vyberiete na miesto, ktoré bolo pre vás dlho srdcovkou, no nenašli ste odvahu tam ísť. Skrátka vo februári vám vyjde všetko, čo ste dlho nosili v hlave, no niečo vám vždy bránilo ísť za tým. Teraz je čas nabrať odvahu na úplne všetko. 

Ovplyvňuje podľa Vás to, v akom znamení sme sa narodili náš život?

spolu hlasovalo 346 ľudí

Áno
271
Nie
75

- Najčítanejšie -