Presunúť na hlavný obsah

Tieto znamenia patria medzi vyvolených: Tešte sa na začiatok týždňa aj magický Valentín

Partnerské vzťahy

Skutočne výnimočné obdobie čaká už o začiatku týždňa dve znamenia zverokruhu. Kým doteraz ich trápili depresívne nálady a neišlo nič podľa ich predstáv, nastáva veľká zmena.

Konečne začnete využívať potenciál svojej idealistickej povahy spájajúcej sa s praktickosťou

Kým doposiaľ naozaj prežívali nie práve ideálne obdobie, všetko sa zmení ako mávnutím čarovného prútika. Depresie, ktoré ich sprevádzali od Vianoc, neistota a stres ich opustia. Týkať sa to bude Baranov a Býkov. Kým doteraz na nich pôsobil Saturn, ktorý prináša štruktúru a disciplínu a takisto Pluto, ktoré ničí a premieňa, nastáva zmena.

Neprehliadnite: Zamilovala som sa do o 15 rokov mladšieho muža: Vďaka tomuto nás nič nezlomilo a spolu vychovávame dcérku

Ovplyvňovať ich totiž začne Jupiter. Planéta expanzie, prosperity a príležitostí. A jej silu pocítia vo veľkom a v tom najlepšom. Začnú konečne využívať potenciál svojej idealistickej povahy spájajúcej sa s praktickosťou, vytrvalosťou a stabilitou. Vo všetkom, čoho sa dotknú zažijú naozaj šťastné momenty.

Býci a Barani sa skrátka majú na čo tešiť. Či už sa na to človek pozriete z hľadiska sebaobjavovania alebo príležitosti na napredovanie. Zahĺbte sa do vlastného rastu a rozvoja, vydajte sa do neznáma a nechajte sa unášať sériou vzrušujúcich udalostí, ktoré vás priblížia k úspechu. 

Najlepšia časť? V láske prežijete absolútne výnimočné obdobie. Práve na Valentína sa dáte konečne dokopy s osobou, ktorá je pre vás veľmi dôležitá, no doteraz ste nenabrali odvahu povedať jej to. Bude to celé skutočne silné spojenie a puto, ktoré vydrží.

Mohlo by vás zaujímať: Za život v luxuse neváhala opustiť svojho muža s dcérou: Toto bol zlomový moment, ktorý všetko spustil

Láska sa vám otvorí na maximum, na vás bude len začať prijímať všetko, čo k vám bude vysielané. Energia je silná vec, preto je dobré naučiť sa s ňou pracovať. Tak čo, ste pripravení na tie najlepšie zmeny?