Presunúť na hlavný obsah

Astrológovia rozhodli: Tieto dve znamenia vytvoria definitívne silný pár

Sex a vzťahy

Aby sme pochopili kompatibilitu dvoch konkrétnych znamení zverokruhu, musíme sa lepšie pozrieť na to, kým v skutočnosti sú. Zatiaľ, čo jedno je vodné, hlboké, tajomné a intenzívne, druhé zase zemské, pracovité a seriózne. Napriek a možno vďaka svojim odlišnostiam by mali podľa hviezd vytvoriť skutočne silný pár. O ktorých je reč?

V hre o silný pár vyhrali tieto dve znamenia 

Reč je o znameniach zverokruhu, Kozorožcovi a Škorpiónovi. Škorpión je vodné znamenie, ktorému v modernej astrológii vládne planéta Pluto a v starovekej zase Mars. Jeho modalita je pevná. Je známy tým, že je hlboký, tajomný a intenzívny. Naopak Kozorožec je zemské znamenie, ktoré symbolizuje morská koza a vládne mu planéta Saturn. Ako prezrádza astrologička pre portál mindbodygreen.com, jeho modalita je zase kardinálna. Kozorožec je pracovitý, seriózny aj štruktúrovaný. 

Ich sextily sa považujú sa priaznivé 

Prečo práve tieto dve znamenia môžu vytvoriť definitívne silný pár z pohľadu hviezd? Pretože Škorpión je v poradí ôsmym a Kozorožec v poradí desiatym znamením zverokruhu: „Pretože znamenia, ktoré sú od seba vzdialené dve znamenia, sa navzájom dopĺňajú a vychádzajú spolu, ich sextily sa považujú za priaznivé spojenie. Znamenia a planéty zapojené do sextilov zvyčajne odhaľujú svoje pozitívne energie alebo pozitívne stránky navzájom a možno ich synergicky využiť,“ prezrádza astrologička a dodáva, že sextil je astrologický aspekt, ktorý popisuje vzťah medzi planétami alebo bodmi ležiacimi v dvoch znameniach rovnakej polarity. 

Mohlo by vás zaujímať: Dvojice, ktoré nikdy nenájdu symbiózu: V týchto vzťahoch sa budete len trápiť

Dokážu sa jeden druhému otvoriť tak ako žiadne iné 

Kozorožec a Škorpión by teda mohli lietajúce iskry medzi sebou zaregistrovať takmer okamžite. Podľa astrologičky a autorky knihy Zamilované slnečné znamenia, sa tieto dve znamenia nielenže dokážu jeden druhému otvoriť viac než by tomu bolo pri iných znameniach, ale obaja sú tiež veľmi selektívni, pokiaľ ide o to, ako a s kým trávia svoj čas. Obaja chcú byť súčasťou silného páru. 

Keď sa stretnú, je to ako exkluzívny klub 

Astrologička tiež hovorí, že čo sa týka priateľstva vo vzťahu, pociťujú ho medzi sebou neuveriteľne a podporujú sa s nevysloveným a neotrasiteľným putom: „Ako Škorpión, tak aj Kozorožec majú tendenciu byť  v akomkoľvek vzťahu súkromní, takže keď sa stretnú, je to takmer ako exkluzívny klub,“ dodáva. 

Čítajte tiež: Dve znamenia zverokruhu, ktoré vedia uloviť tých najlepších mužov: Tieto ženy robia niečo inak ako ostatné

Cenia si úspech, postavenie a v spálni zažijú veľa potešenia 

Čo sa týka ich romantického vzťahu, navonok vyzerajú ako pár s maximálnou mocou: „Obe tieto znamenia si cenia úspech a určitý stupeň postavenia a dokážu si navzájom pomôcť,“ popisuje astrologička ďalej. Okrem toho, títo dvaja sa budú pravdepodobne cítiť navzájom veľmi priťahovaní a v spálni zažijú veľa potešenia: „Všetky zemské znamenia, vrátane Kozorožca, sú napokon mimoriadne zmyselné. A Škorpión, ktorý doslova vládne ôsmemu domu sexu, určite ocení Kozorožcov fyzický výkon,“ dodáva na záver. 

Neprehliadnite: Horoskop manželstva 2023: Tieto znamenia čakajú zásnuby, svadba a zásadné zmeny životného štýlu

Pokiaľ ide teda o astrologickú kompatibilitu, Škorpión a Kozorožec tvoria silný pár s vlastnosťami, ktoré podporujú silné stránky jedného aj druhého. 

Ste aj vy súčasťou silného páru poostávajúceho zo Škorpióna a Kozorožca?

spolu hlasovalo 1010 ľudí

Áno
426
Nie
584