Presunúť na hlavný obsah

Ideálne miesta na sex očami mužov: Čo ich dokáže maximálne rozvášniť?

Partnerské vzťahy

Áno aj miesto zohráva úlohu. Zamýšľali ste sa niekedy nad tým, čo dokáže v tomto smere chlapov naozaj dostať? Nám to prezradili.

"Samozrejme, že miesto zohráva úlohu. A naozaj veľkú. Pre mňa osobne to dokáže maximálne rozvášniť celkovú atmosféru aktu. Milujem outdoorový sex. Ak je človek vo vzťahu dlhšie, toto vie vniesť vášeň, akú cítime zväčša len na začiatku. Taká lúka, či les uprostred ničoho má pre mňa zvláštnu symboliku a možno aj preto si to práve tam totálne užívam. Len teda aj partnerka by mala byť naladená na rovnakú vlnu." (Ján, 29)

Čítajte tiež: Astrológovia rozhodli: Tieto dve znamenia vytvoria definitívne silný pár

"Ja budem pre niekoho možno za suchára, ale zbožňujem sex na kuchynskej linke. Asi nejde ani tak o miesto ako o polohu, ktorú pri ňom s frajerkou máme. Je to vždy oveľa intenzívnejšie ako v posteli, dokonale ju vidím a aj samotný sex je taký skrátka iný. Nikdy sme to mimo domu nerobili, ona na toto nie je, ale som rád, že sme si aj u nás našli kútik, kde to má pre mňa iný flow." (Edo, 34)

Mohlo by vás zaujímať: Najväčšie manipulátorky sa narodili v týchto mesiacoch: S týmito ženami vás šťastný vzťah nečaká, nie sú ani ideálne kamošky

"Keď sa bavíme o sexe, pre mňa je to rozhodne výťah. To je miesto, ktoré vrámci zvýšenia túžby a rozvášnenia nemá konkurenciu. Už len ten samotný pocit, že nás niekto môže vidieť ma vzrušuje. Našťastie mám po svojom boku ženu, ktorá s týmto nemá problém a rada sa so mnou takto zahrá. Myslím si, že pre nás oboch je to také iné a vzrušujúce." (Filip, 30)

Zohráva pre Vás pri sexe miesto dôležitú úlohu?

spolu hlasovalo 503 ľudí

Áno
391
Nie
112

- Najčítanejšie -