Presunúť na hlavný obsah

Spestrite si sexuálny život vďaka bodystockingu, či tantrickému sexu: Toto mužov najviac vzrušuje

Sex

Ste si isté, že poznáte dokonalý návod na to ako spestriť sexuálny život aj po rokoch? Nám sa to prostredníctvom úprimných spovedí mužov, podarilo odhaliť.

Bodystocking rozhodne netreba podceňovať

"Pre mňa je bodystocking absolútne podceňovaná vec, ktorá však dokáže vrámci sexuálneho fungovania dvojice úplné zázraky. Tento špeciálny kúsok bielizne, ktorý viac odhaľuje ako zahaľuje je pre mňa maximálne vzrušujúci. Erotika v tomto smere naberie úplne iný rozmer. Mám pocit, že aj žena má takto skutočne iný a výnimočnejší zážitok zo sexu samotného. Pridá to dávku tajomna, máte väčšie tendencie sa znova spoznávať a naozaj to takto funguje aj po rokoch. Ja som ženatý sedem rokov a stále to dostáva prepojenie medzi nami v spálni do úplne inej roviny." (Félix, 34)

Mohlo by vás zaujímať: Za život v luxuse neváhala opustiť svojho muža s dcérou: Toto bol zlomový moment, ktorý všetko spustil

Tantrický sex je najerotickejšia hra, akú poznám

"Mnoho mužov vníma tantrický sex tak, že by mal čo najviac odďaľovať orgazmus. To však nie je jeho úplná podstata. Áno ide o to, že sex treba čo najviac predĺžiť, no podstatná je tu samotná technika. Musíte sa sústrediť na správne dýchanie, sebaovládanie, spoznávanie partnerky. Vlastne je to taká hra, kedy je povolené všetko. A za mňa je to neskutočne vzrušujúce. Robíme to takto s partnerkou pravidelne každý mesiac aspoň dvakrát, keďže to chce aj prípravu ako hudba, vône sviečky, ale stojí to za to. Skvelé oživenie rutiny." (Alan, 30)

Neprehliadnite: Zamilovala som sa do o 15 rokov mladšieho muža: Vďaka tomuto nás nič nezlomilo a spolu vychovávame dcérku

Kombinácia, ktorá vás privedie oboch k vrcholu

"Ja zbožňujem kombináciu bodystockingu a tantrického sexu. Fakt, verte mi, že toto vás dostane v sexuálnej rovine niekam úplne inam. Je to neuveriteľné, sexi, erotické a mám pocit, že nikdy som nezažil lepší orgazmus ako práve pri tomto." (Jakub, 29)

Čo je pre Vás vzrušujúcejšie?

spolu hlasovalo 291 ľudí