Presunúť na hlavný obsah

Princezná Kate je známa svojím vyberaným vkusom, pravidelne nosí aj náušnice za pár eur: Ukrývajú nádherne posolstvo

Zahraničné celebrity

Meno Kate Middleton je zárukou elegancie, grácie a vyberaného vkusu. Princezná z Walesu svoj cit pre módu a detail pretavuje do každej príležitosti, kedy reprezentuje britskú monarchiu. Pri návšteve londýnskeho Kráľovského nadačného centra pre predškolské deti siahla po náušniciach, ktoré síce nepatria do kráľovskej šperkovnice, ale zato ukrývajú prekrásny význam.

Pôvabná manželka princa Williama neustále dokazuje, že okrem rób šitých na mieru a drahokamových šperkov rada nosí i kúsky z bežnej produkcie. Rovnako rada recykluje, nemá najmenší problém ukázať sa v tom istom kúsku viackrát, napokon sa prikláňa k udržateľnosti.

Pokiaľ ide o šperky, pre princeznú je najdôležitejšie to, aké posolstvo nesú. Zvykne nosiť generačné i luxusné klenoty, rovnako doplnky, ktoré stoja pár desiatok eur. A pri nedávnej návšteve Kráľovského nadačného centra pre predškolské deti v Londýne jej tvár zdobili práve náušnice, ktoré sú nielen krásne, ale i cenovo dostupné. 

Prečítajte si: Tajná reč šperkov britskej kráľovskej monarchie: Čo nimi ich nositeľky prezrádzajú a aký je ich význam?

Náušnice pochádzajú od londýnskej značky Chalk - z kolekcie THE REVIVAL - ktorá vznikla v spolupráci s Royal Opera House. Znázorňujú detaily zdobeného stropu v budove opery a baletu v metropole Británie. Výrobca ich predáva za 75 libier, čo je v prepočte necelých 84 eur.

Prečítajte si: Speváčka Adele na Grammy zažiarila: V bordovej róbe Louis Vuitton patrila k najlepšie oblečeným dámam

Kate v červenom kostýme od Alexandra McQueena tak zdobil doplnok vzdávajúci hold Kráľovskej opere v Londýne. Vyzerala úžasne! Na udalosti ju sprevádzal princ William, ktorý zvolil tmavomodrý oblek doplnený červenou kravatou.

- Najčítanejšie -