Presunúť na hlavný obsah

Zoštíhlite svoju tvár vďaka pár doplnkom: Viete, aké náušnice a náhrdelníky vás urobia subtílnejšou?

Móda

Ak patríte medzi ženy, ktoré majú okrúhlejšiu tvár a chcete si ju opticky zúžiť, vieme ako na to. Stačí len pár správnych doplnkov a je to!

Jemné kruhy

Aj keď máte okrúhlejšiu tvár alebo ostrejšie rysy a nie ste s tým vnútorne stotožnená, dokážete to zjemniť, vďaka správne zvoleným doplnkom. Treba mať však jasno v tom, po akých siahnuť. Tak ako si dokážete hravo pomôcť, môžete veci aj pokaziť. K okrúhlej tvári sa totiž hodí len istý typ doplnkov. Čiže pozor na to!

Prečítajte si: Zimné topánky podľa typu postavy: Čo sa hodí jablku a po čom by hruška nemala siahnuť?

Kruhové náušnice sú nadčasovou klasikou, ktorá nesklame. A práve k okrúhlej tvári sa naozaj hodia. Snažte sa siahnuť po farbe, ktorá ladí s odtieňom vašej pleti, čím celkový vizul zjednotíte. Žlté zlato je vždy dobrá voľba, pri striebre si treba dať pozor na to, aký make - up volíte. 

Vrstvenie retiazok

Vrstvenie náhrdelníkov naozaj výrazne zúži tvár a budete pôsobiť oveľa subtílnejšie. Ideálnou voľbou sú tenučké retiazky, s jemnými kamienkami.

Voľte rôzne dĺžky, aby ste pozornosť upriamili na dekolt. Čo sa týka náušníc, tam už potom siahnite len po minimalistických kúskoch. Dobre ukážu ešte simple perly, ale musia byť naozaj v mini verzii.

Výrazné náušnice a klobúk

Klobúk je presne tým kúskom, ktorý by vám nemal chýbať v portfóliu doplnkov. Je to niečo, čo vám pridá na tajomnosti, atraktivite, dáte ním najavo, že vo fashion sfére ste doma a bonus navyše je aj ten, že si opticky zúžite tvár.

Neprehliadnite: Neforemné bundy, príliš široké kabáty, či nevhodné jeansy: Toto všetko vám pridáva kilá navyše

Najmä, keď si k nemu vezmete aj výraznejšie náušnice. Na ostatné doplnky však už potom zabudnite a celkovo zvyšok looku laďte skôr v jednoduchosti. 

- Najčítanejšie -