Presunúť na hlavný obsah

Manželia Federerovci po dlhšom čase v spoločnosti: Mirka zažiarila v kostýme CHANEL ako pravá dáma

Zahraničné celebrity

Manželia Federerovci si nenechali ujsť prehliadku CHANELl Haute Couture jar/leto 2023 v Grand Palais Ephémère v Paríži. Mirka na seba strhla pozornosť, na sebe mala sako z dielne módneho domu a musíme povedať, že vyzerala krásne.

Tenisová hviezda Roger Federer minulý rok oznámil koniec profesionálnej kariéry. V 41 rokoch sa rozlúčil s tenisom a rozhodol sa venovať sa viac svojej rodine, ktorá ho podporovala najviac a bola mu počas kariéry na cestách vždy oporou. Jeho manželka Mirka mu priviedla na svet štyri deti a veľká rodina je pre nich prioritou. 

Čítajte tiež: Za každým úspešným mužom stojí žena: Lionel Messi sa do manželky zamiloval ako chlapec, ich lásku znásobil bolestivý osud

Mirka na prehliadke CHANEL stredobodom pozornosti

Jeden z najstabilnejších manželských párov si svoje súkromie pevne stráži a nestáva sa často, že by chodievali do spoločnosti nejak príliš často. Prehliadka CHANEL je však niečo výnimočné. 
Mirka sedela vedľa v prvom rade, hneď vedľa šéfredaktorky Vogue Anny Wintour, s ktorou sú manželia Federerovci dlhoroční priatelia. Na prehliadku CHANEL Haute Couture jar/leto 2023 sú pozývaní len čestní hostia a klienti. Mirka je jedným z nich. Na sebe mala čiernobiele sako z dielne domu a práve v ňom očarila verejnosť tak, že bola neprehliadnuteľná. Po boku Rogera Federera skutočne zažiarila a obidvaja vyzerali spokojne a úprimne šťastne. 

V saku CHANEL bola neprehliadnuteľná

Mirka, ktorej vzhľad bol v minulosti terčom bodyshamingu, vyzerala nádherne. Nikto nemá právo súdiť náš vzhľad, tobôž nie postavu. V súčasnej dobe sa práve útoky na vzhľad stávajú v spoločnosti neakceptovateľné. Navyše, Mirka má postavu normálnej ženy. V čiernobielom tvídovom saku  z módneho domu CHANEL vynikla jej krása a črty na tvári. Nechýbala ani ikonická kabelka na retiazke, Mirka zvolila biely model večnej klasiky. 

Čítajte viac: Po jej boku sa stal hviezdou, teraz jej to chce vrátiť: Manželka Rogera Federera, Slovenka Mirka, je pre neho láskou života

Vizáž poňala veľmi minimalisticky. Vlasy zopnuté do drdola a prirodzený look, jemné líčenie a diamantové náušnice. Treba podotknúť, že najlepší Mirkin doplnok je úsmev. Spolu s Rogerom z nich robí jeden z najsympatickejších a najmilších párov sveta, súhlasíte?

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe