Presunúť na hlavný obsah

Krásna Kate a William na vianočnom koncerte: Objavila sa tam aj jej sestra Pippa, tá sa nedávno stala tiež trojnásobnou mamou

Zahraničné celebrity

Catherine, princezná z Walesu, je často prirovnávaná k manželovej mame - princeznej Diane - ktorá niesla rovnaký titul. Ľudia Kate zbožňujú, vidia v nej stelesnenie srdečnosti, elegancie i noblesy. Tieto prednosti, ktoré boli vlastné i Lady Di, potvrdila na vianočnom koncerte.

Sviatočnej udalosti sa zúčastnila tiež princeznina mladšia sestra Pippa, ktorá sa ani nie pred pol rokom stala trojnásobnou mamou. Obe zažiarili v prekrásnych modeloch vínovej farby. 

Princezná Kate a jej manžel princ William sú vnímaní ako prototyp dokonalého páru i rodiny. Spolu vychovávajú tri krásne princiatka vo veku 9, 7 a 4 rokov a reprezentujú britskú monarchiu i samotnú Britániu. 

Krásny pár s modrou krvou si nenechal ujsť ani londýnsky vianočný koncert s názvom Together At Christmas, na ktorý vzdali svojho najstaršieho syna Georga a prostrednú dcéru Charlotte

Hoci sa koncertu zúčastnil i samotný kráľ Karol III. v sprievode kráľovnej manželky Camilly, všetky oči sa upínali na obľúbenú princeznú z Walesu. Kate je žena, ktorej nechýba šarm a pôvab, ktorá má prirodzenú schopnosť vzbudzovať obdiv a prekrásne zažiarila i na spomenutom koncerte. Vianočné koledy si prišla vypočuť v kabátových šatách v tmavom vínovom odtieni Viva Magenta, ktorý sa stal farbou roka 2023. 

Prečítajte siZa každým úspešným mužom stojí žena: Lionel Messi sa do manželky zamiloval ako chlapec, ich lásku znásobil bolestivý osud

Monochromatický model londýnskej značky doplnila visiacimi náušnicami v zlatej a bordovej farbe. V šatách nádherne vynnikol jej štíhly pás, vínová farba zas podčiarkla hustú korunu krásy a dokonale rozžiarenú pleť. Kate bola prekrásna a rovnako tak jej celá rodina. 

Philippa, mladšia sestra princeznej, zvolila podobnú farbu, v burgundy kabáte stiahnutým v páse čiernym opaskom dorazila po boku manžela a otca jej troch detí, pričom posledné z nich privítali približne v polovici tohto roka.

Prečítajte siLáska nebeská po 20 rokoch: Do koho bol Hugh Grant počas natáčania filmu tajne zamilovaný?

Pár mesiacov po pôrode vyzerá Pippa úžasne. Rovnako ako Kate, aj ona je nositeľkou prirodzene štíhlej postavy, o ktorú sa stará.