Presunúť na hlavný obsah

Zlaté doplnky ako nevyhnutná súčasť letných stylingov: K týmto farebným kombináciam vyzerajú jednoznačne najlepšie

Móda

Vrámci doplnkov, bude letu jednoznačne tak ako minulý rok vládnuť zlato. Jeho tóny, v rôznych variáciách uvidíme takmer pri všetkom. Aj tu je však dobré ovládať pár pravidiel.

Efektívne vrstvenie

Zlato vrámci doplnkov k letu jednoznačne patrí. Dokáže vás krásne rozžiariť a navyše opálenej pokožke mimoriadne pristane. Nádherne vynikne k bielym monochromatickým stylingom, kedy vyzdvihnete vašu prirodzenosť.

Čítajte tiež: VIDEO: CHANEL Cruise 2022/2023: Virginie Viard pozýva do Monaka na závodné dráhy, jachtu a tenis

Nemusíte sa báť ani vrstvenia. Krásne vyznejú náhrdelníky rôznych veľkostí, vtedy sa však treba držať pravidla menej je viac. Náušnice teda radšej vynechajte. 

Sofistikované a jemné

Zlaté doplnky sa krásne hodia k modrej, či baby blue. Dokonca ich môžete spájať s perlami, prípadne bielym zlatom. Tak budete pôsobiť oveľa sofistikovanejšie a elegantnejšie.

Siahnite po ľahkých saténových alebo hodvábnych blúzkach, slip dress a dodajte letu novú energiu. Aj takéto drobnosti dokážu veľa urobiť. 

Hra s výraznejšími akcentami

Hoci niekto s čiernou v lete nerád pracuje, na chladnejšie večery je takýto styling ako stvorený. Čierna v kombinácii so zlatou pôsobí veľmi luxusne, trendy navyše v nej celkovo postava vyzerá oveľa subtílnejšie a štíhlejšie.

Neprehliadnite: Louis Vuitton jeseň/zima 2022/2023: Návrat k romantizmu, sloboda je všetko, bez rozkazov a prekážok

Takže aj ženy, ktoré majú nejaké to kilo navyše, určite ocenia danú pridanú hodnotu. Výraznejšie zlaté doplnky ako opasok, prípadne čelenka do vlasov v týchto tónoch sú akcentami, ktoré vám dodajú šmrnc.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe