Presunúť na hlavný obsah

Trblietavé plavky ako trend leta 2022: Krásne zvýraznia telo a rozžiaria každú ženu

Móda

Plavky, ktoré sú tak trochu elegantné a večerné. Ideálne na letnú pool párty alebo večierok. Trblietavé plavky naplno ovládli ženské túžby.

Plavková sezóna je za dverami a s ňou aj pokušenia, po ktorých modeloch tento rok siahnuť. Okrem vašej dennej výbavy odporúčame siahnuť aj po elegantnejších modeloch. Trblietavé plavky sa objavili ako na zavolanie a ženy ich budú (nielen) toto leto milovať. A verte, že muži tiež.

Inšpirujte sa: Sandálky, flip -flopy, či podpätkové variácie: Tieto topánky budú vládnuť letu

Shine Bright Like Summer

Trojuholníkový posuvný diel plaviek Calzedonia s vnútornými vreckami, do ktorých možno vložiť aj vypchávky a dosiahnuť tak jemný efekt objemu. Ramienka zakončené očkom umožňujú zapínanie na chrbte a tiež zaväzovanie na mašľu okolo krku. Na pohľad výrazné, avšak s prirodzeným lookom veľmi pôsobivé. Hranica vkusu je tenká ako ľad, ale výsledok bude stáť za to. Toto leto patrí len a len vám. 

Plavky, ktoré plnia úlohu odevu

Štrasové plavky, ktoré plnia úlohu odevu. Plavková móda rovnako podlieha rôznym trendom a v súčasnosti sa jej spektrum rozširuje. Svedčí o tom aj tento model z dielne Dodo Bar Or, ktoré vytvárajú doslova „glamour“ efekt. 

Celá strieborná 

Jednoduché celé plavky v striebornom prevedení so šnúrkami v oblasti bokov, zvýrazňujúcich ženské krivky. Celo strieborné plavky od Isabel Marant sú jednoduché a dajú sa nosiť ako alternatíva ku topu. Večerná pool párty je skvelá príležitosť, ako si obliecť niečo iné. Všetci vám budú ležať pri nohách. 

Neprehliadnite: Biela košeľa ako základný element dobrého stylingu: Poznáte všetky spôsoby ako s ňou pracovať?

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe