Presunúť na hlavný obsah

Sandálky, flip -flopy, či podpätkové variácie: Tieto topánky budú vládnuť letu

Móda

Tento topánkový manuál vás naladí na vlnu blížiacich sa teplých dní. Jedno je isté, toto leto bude nespútané. Pozrite sa, čo sa bude nosiť v roku 2022.

Toto leto si každý príde na svoje. Budú sa nosiť obľúbené aj nenávidené flip - flopy, sandálky, dreváky aj podpätky. Stavte na pohodlnosť, praktickosť, ale aj atraktívne a sexi prvky. Občas stačí jediný detail, ktorý dokáže celé topánky premeniť  na skutočne dizajnový prvok. 

Farebné a ležérne

Flip - flopy sú kúskom, ktorí buď žena miluje alebo si ich nikdy na seba nedá. Jedno je však isté, budete sa v nich cítiť pohodlne, vyzdvihnete ležérnosť a na letné prechádzky sú ako stvorené. Nosiť sa budú s plochou podrážkou, na retro platforme, ale určite aj tie na kitten heels. 

Kto všetko si nenechal ujsť prehliadku: Marcel Holubec W. CONCRÈTE: Jedinečná Emma Čaputová, silno ženská Karolína Chomistekov

Výhodou je, že pri nich môžete siahnuť aj po výrazných farbách, či dokonca neóne, kedy aj minimalistický look dokážete skvele oživiť.

Statement kúsok, ktorý nesklame

Toto je absolútny statement kúsok, ktorým ozvláštnite každý outfit. Budete pôsobiť chic, mimoriadne sexi a aj ten najnudnejší look premeníte na unikátny.

A aj keď sa to nezdá sandálky na podpätku s tenučkými minimalistickými remienkami sú využiteľné počas leta v maximálnej miere. Rovnako ako sa hodia k šatám, pokojne ich kombinujte aj s kostýmami, či jeansami.

Nádych retra

Dreváky sú tu s nami už niekoľko sezón. Ženy si ich obľúbili aj vďaka pohodlnosti a praktickosti, keďže na dlhé letné prechádzky, či objavovanie nových destinácií sú ako stvorené. Vyniknú pri rôznych kúskoch, od šortiek sukní, šiat až po overaly. Ideálne je pri nich zvoliť zemité farby, ktoré potom jednoducho skombinujete. 

Prečítajte si: MBPFW FW 2022: Pavol Dendis v kolekcii Burning Heart zmenil náladu, playlist a farebnú schému

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe