Presunúť na hlavný obsah

Móda očami mužov: Tieto kúsky považujú na ženách za najatraktívnejšie

Móda

Väčšinou je pohľad na oblasť fashion u mužov a žien rozdielny. Viete, čo na nás chlapi považujú za skutočne sexi? Nám to prezradili oni sami.

Čo sa týka pohľadu mužov a žien na módu, mnohokrát je diametrálne rozdielna. Kým my určitý kúsok považujme za trendy, chic a atraktívny, mužom sa taký ani náhodou nezdá. A stáva sa to pomerne často. Buďme k sebe úprimné, muži na ženách zbožňujú ženskosť, jemnosť, pôvab a prvky provokácie. To samozrejme s mierou. Pozrite sa, ktoré stylingy z ulíc im pripadajú sexi. 

Rafinovaný strih a baby pink

Hoci ružová je farba, ktorá sa niekomu môže zdať príliš infantilná, opak je pravdou, ak ju skombinujete s rafinovaným strihom. Práve tento typ šiat, v baby pink je niečo, čo rozhodne chlapov zaujme. 

"Mne sa to páči. Je to ženské, sexi a zároveň veľmi nežné. Vzbudzuje to v človeku túžbu a zvedavosť. Navyše tie odhalené nohy sú veľmi hot." (Emil, 33)

Malé čierne a vyzdvihnutie ženskosti

Malé čierne sú klasikou, ktorú my ženy zbožňujeme. Ak nám sadne strih a správne ho zvolíme, dokážeme nimi vyzdvihnúť svoje prednosti a nedostatky potlačiť do úzadia. No a toto je kúsok, ktorý ocenia aj chlapi.

"Čierne mini vyzerajú na žene vždy sexi. Ak má peknú postavu, nie je o čom. Ja napríklad nie som na výstrihy a veľké prsia, takže toto ma určite skôr upúta." (Gregor, 29)

Kostýmové provokácie

Pokiaľ ste si mysleli, že pánsky look u muža nezaboduje, ste na omyle. Treba však vedieť aj takémuto stylingu vdýchnuť sexappeal. Zvoľte minimalistický strih a vynechajte vrstvu pod sakom. Toto opačné pohlavie jednoznačne ocení. 

"Za mňa určite áno. Je to rafinované, provokatívne a ukazuje to presne toľko, koľko treba. Takto si pre mňa žena zachová aj dávku tajomna, čo je tiež dôležité." (Ján, 34)

Red, red, red

Červená v stylingu je niečo, čo chlapov vždy zaujme. Je len na vás, či siahnete po šatách, blúzke alebo saku. Hovorí sa, že farba ohňa pritiahne pozornosť a zdvihne vašu sebadôveru. A rovnako to pôsobí aj na chlapov.

"Je pravda, že červené kúsky na žene sú ako magnet. Pre mňa je to mimoriadne atraktívne." (Šimon, 32)

Prečítajte si: MBPFW FW 2022: Pavol Dendis v kolekcii Burning Heart zmenil náladu, playlist a farebnú schému

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe