Presunúť na hlavný obsah

Najnovšie trendy v sporty chic: Vykročte do ulíc počas bežných dní rovnako štýlovo

Fitness

Súčasná doba praje aj športovým odevom. Vďaka nim sú stylingy na bežné dni hravé a neustále ich máte kam posúvať. Svedčia o tom aj najnovšie trendy.

Sivé tepláky nikdy neomrzia

Tepláky z hebkého džerseja ponúknu telu maximálny komfort počas bežných dní, kedy si každá žena potrebuje oddýchnuť od pracovných stylingov. Tie od Cellbes.sk sú GOTS-certifikovaný produkt a organické. Obyčajné sivé tepláky sú dôkazom toho, že móda sa nemení. Práve prístup značiek k udržateľnosti je to, čo sa mení.

Inšpirujte sa: Módne inšpirácie z Coachella 2022: Festivalové stylingy vás naladia na leto, ktoré si tento rok chystáme užiť

Green leef standard 

Enviromentálne záväzky green leef standard a prvá teniska s obsahom 50% recyklovaného materiálu 574. Polyester a koža sú pre spoločnosť New Balance dva materiály s najväčším dopadom na klímu. Iniciatíva má podporiť cieľ spoločnosti získavať do roku 2025 50% recyklovaného polyesteru a 100% enviromentálne preferovanej kože.

Klasika klasík

Športová podprsenka na ramienka od Tory Sport patrí medzi klasiku, ktorá sa dobre nosí aj dobre vyzerá. Je dôležité, aby ste v oblasti hrudníka mali nielen komfort, ale aj pocit sebaistoty a sebavedomia. 

Jogamatka z netoxickej gumy

Podložka na jogu a na cvičenie Alo Yoga je vyrobená z prírodnej, netoxickej čiernej gumy s protišmykovou, polstrovanou základňou. Antimikrobálny povrch na odvádzanie potu zabezpečuje komfort pri cvičení počas horúcich dní.

Mohlo by vás zaujímať: Šiltovky ako módny trend číslo jeden roka 2022: Do týchto sa oplatí investovať

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe