Presunúť na hlavný obsah

Najštýlovejšie športové outfity na cestu do gymu: V čom chodiť cvičiť alebo len tak cez víkend?

Fitness

Športový odev na cvičenie je jedna vec a ten na prechod do gymu druhá. V čom chodiť cvičiť, alebo len tak cez víkend, keď máte chuť byť športovo, ale stále za peknú?

Hneď na úvod treba povedať, že nejde o športové odevy do fitness centra alebo na cvičenie. Dnes sme sa zamerali na stylingy, ktoré si môžete obliecť na cestu do gymu. Alebo len tak počas voľných dní, keď sa nikam nechystáte, ale chcete aj v športovom stylingu pôsobiť štýlovo a sebavedome.

Inšpirujte sa: Štýlové podprsenky na cvičenie: Najnovšie kúsky vám navždy zdvihnú sebavedomie

Bežecká obuv 70. rokov sa stala ikonou

Korene modelu tenisiek New Balance 237 siahajú hlboko do histórie. 70. roky a rozmach bežeckej obuvi, ktorá sa stala predlohou pri vytváraní dizajnov pre lifestylové tenisky. Dnes, v jeho súčasnej podobe s nádychom nostalgie a v tých najrôznejších farebných kombináciách od výmyslu sveta. Pre ideálny balans pri chôdzi, ich nebudete chcieť ani vyzuť z chodidiel.

Športový crop top

Ak milujete variabilitu športových podprseniek, potom vás isto poteší ich „zimnejšia“ verzia. Športový crop top švédskej značky Björn Borg z kolekcie Seamless je to pravé pre oživenie vášho športového šatníka. Myslite nadčasovo. 

Udržateľnosť je všade okolo nás

To, či naozaj vediete aktívny životný štýl ako taký, prezrádza aj fakt, či nosíte plastové fľaše. Zabudnite na jednorazové použitia a začnime spoločne meniť svet už len vďaka takýmto malým návykom s veľkým dopadom. Naša obľúbená americká značka PINK má vo svojom portfóliu takúto krásnu športovú fľašu.

Šiltovka pre „bad hair day“

Poznáte to – „Bad hair day“ alebo pomôcka v podobe suchého šampónu, ktorý používajú najmä ženy s aktívnym životným štýlom. V rámci športového stylingu nikdy nepodceňujte silu doplnkov. Šiltovka je jedným z nich. Do gymu sa jednoducho hodí a vždy vyzerá skvelo.

Celotvarovacie legíny pre perfektnú postavu

Celotvarovacie legíny z dielne talianskej značky Calzedonia formujú postavu a pôsobia veľmi prirodzene. Nemusíte vždy siahať len po čiernej klasike legín, výborne vyzerajú aj tmavosivé. Na pohľad pre niekoho „nudné“ kúsky, ktoré ako celok prežijú akékoľvek módne trendy a ich kolobeh. Sú jednoducho večné a vždy aj budú.

Neprehliadnite: Obľúbený doplnok do vlasov z 90. rokov je späť: Známe celebrity vrátili tento trend opäť do módy!

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe