Presunúť na hlavný obsah

Štýlové podprsenky na cvičenie: Najnovšie kúsky vám navždy zdvihnú sebavedomie

Móda

Športové podprsenky, ktoré sú jednoducho sexi. Cíťte sa počas cvičenia atraktívne a zadovážte si jeden kúsok, ktorý vám navždy zdvihne sebavedomie.

Športová podprsenka, to už nie je len nevyhnutnosť. Najnovšie fashion trendy jasne dokazujú, že ide o kúsok, ktorý vám navždy zdvihne sebavedomie. 

V rámci vašej cvičebnej rutiny je vhodné mať ich niekoľko a obmieňať v závislosti od športu. Viac fashion kúsky si môžete dopriať na jogu či pilates. Pri behu uprednostnite skôr modely, ktoré dekolt zafixujú a zároveň poskytnú komfort. 

Inšpirujte sa: Športové stylingy, ktoré sú IN: Módne trendy ovládli tenisky, ktoré si s týmito outfitmi zamilujete

Fashion podprsenka na cvičenie

Športové podprsenky prechádzajú stále revolúciou a dôkazom je aj spolupráca Kappa x Tezenis, ktorá so sebou prináša tie najviac sexi strihy podprseniek na šport, aké sme doposiaľ videli. My sme vybrali model, ktorý je kompromisom medzi sexi a športovým a nesie so sebou istú dávku fashion.

Vystužená tvarujúca podprsenka

Veľmi žensky pôsobia aj podprsenky, ktoré sú vystužené a prispôsobené ženským prsiam tak, aby sa ženy v nich cítili maximálne atraktívne. Pastelové odtiene sú veľmi obľúbené a ak napríklad v bežnom živote nepatríte medzi tých, ktorí si ulietavajú na farbách, v prípade športu to zmeňte. Športové podprsenky od Victoria's Secret si vás získajú.

Podprsenka ako tielko na špagetových ramienkach

Veľmi obdobné športové podprsenky majú aj Pink. V súčasnosti sa do popredia dostávajú jemne vrúbkované podprsenky z materiálu ako tielko a rovnako tak na špagetových ramienkach pripomínajúcich klasickú podprsenku. V jednoduchosti je krása a o tom sa presvedčíte, keď si jednu takúto oblečiete na telo.

Na beh profesionálnu podprsenku

Na beh určite odporúčame siahnuť po športovejších podprsenkách, ktoré zabezpečia pohodlie a bezpečie pre váš dekolt. Björn Borg podprsenka je funkčná a navyše prispôsobená najnovším trendom v oblasti športu. 

Športová podprsenka v elegantnom prevedení

Podprsenka New Balance je typická športová podprsenka. Ako ste si mohli však všimnúť, je to práve čierna farba, ktorá dodá aj športovým outfitom na elegancii. Komplet čierny styling na cvičenie stačí oživiť malým farebným detailom a fitness outfit je na svete. 

Neprehliadnite: Obľúbený doplnok do vlasov z 90. rokov je späť: Známe celebrity vrátili tento trend opäť do módy!

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe