Presunúť na hlavný obsah

Športové stylingy na jar, v ktorých môžete vykročiť aj do mesta: Vymeňte tepláky za tieto kúsky

Fitness

Športová móda nie sú len tepláky a rovnako, ako v klasickej móde, aj teraz môžete zažiariť ako žena alebo určovať štýl.

Športové oblečenie sa za posledný rok stalo našim udomácneným dress codom, ktorý sa z času na čas z domu dostáva aj do ulíc. Navyše, cítiť sa dobre v športovom oblečení motivuje aj k lepším výsledkom a zdravšiemu životnému štýlu. O tom, že športové outfity nemusia byť nuda, vás presvedčia nasledovné stylingy priamo z ulíc Beverly Hills. 

Inšpirujte sa: Čo si obliecť, keď chcete byť športovo, ale pekne: Aké kabelky nosia krásky k legínam a po akom doplnku často siahajú?

Legíny si zaslúžia prednosť pred teplákmi

Obľúbený kúsok žien, ktorý na chvíľku vytlačili zo svojho prvenstva tepláky. Legíny si však po niekoľkých mesiacoch zaslúžia opätovný návrat a to nielen v ich klasickej čiernej podobe, ale aj vo farebnejších prevedeniach. Odtieň kapučínovej je mimoriadne trendy a rovnako nadčasový ako čierna.

Cyklo šortky sa nevzdávajú

Pamätáte si, keď prišli na scénu? A spomeniete si, koľko ste im dávali? Nuž, v tom čase nikto nepredpovedal, že sa z nich stane regulérny basic kúsok v šatníku. Cyklistické šortky sa tak zaradili medzi tie športové kúsky, ktoré tu budú, zdá sa, večne. Už ich však nenoste elegantne, ale skôr s teniskami a športovo.

Športová podprsenka ako triumf

Nič nedodá žene sebavedomie ako správny strih a dizajn športovej podprsenky. Našťastie, možností je milión. Tie na tenkých ramienkach vyzerajú o čosi ženskejšie a vábnejšie. Strihové riešenia a funkcionalita sú dnes tak prepracované, že ich budete chcieť nosiť už len ako top, bez ďalšieho vrchného kúsku nazvýš. 

Botasky, nostalgia

Mysleli sme si, že sa dlho neohrejú, opak je však realitou. Mohutné botasky boli istý čas považované za doslova out. Napriek tomu sa ich však ženy, ktoré ich milovali, nevzdali. A tým z nich urobili stabilný trend, ktorý sa zaradil do súčasti našich životných štýlov.

Neprehliadnite: Štýlovo aj na prechádzke so svojím miláčikom: Inšpirujte sa pohodlnými outfitmi na víkend

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe