Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Lily-Rose Depp a ďalšie ambasádorky pred objektívom Inez & Vinoodh v kolekcii CHANEL RTW jar/leto 2022

Móda

Krátko pred odhalením módnej show CHANEL Ready-to-Wear jar/leto 2022 nafotili päticu ambasádoriek známe duo Inez & Vinoodh.

Kreatívna riaditeľka francúzskeho módneho domu CHANEL Virginie Viard sa v kolekcii CHANEL Ready-to-Wear jar/leto 2022 vracia do doby 80. rokov. Éra supermodeliek a fotografie. Práve fotografia je remeslo, ktoré sa rozhodla uctiť si a objavila sa symbolicky aj na pozvánkach na módnu show. „Pretože móda je o oblečení, modelkách a fotografoch.“ zdôverila sa Virginie Viard.

„Karl Lagerfeld sám fotografoval kampane CHANEL. Dnes, vyzdvihujem fotografov. Milujem to, akým spôsobom vidia CHANEL. Dáva mi to podporu a inšpiruje.“ Virginie často siaha hlboko do zakorenených momentov, typickým pre CHANEL.

Duo Inez & Vinoodh nafotili sériu čiernobielych fotografií vrátane piatich filmov s Lily-Rose Depp, Almou Jodorowsky, JENNIE, Rebeccou Dayan a Quannah Chasinghorse-Potts, pričom všetky opakujú rovnaké gesto s fotoaparátom v ruke. „Je to magický zámer a sexy gesto, ktoré vyvolávajú toľko veľa spomienok,“ vyjadrila sa Virginie. 

VIDEO: Inez & Vinoodh natočili film s päticou ambasádoriek CHANEL ku kolekcii CHANEL Ready-to-Wear jar/leto 2022

 

 


Alma Jodorowsky


JENNIE


Lily Rose Depp


Quannah Chasinghorse


Rebecca Dayan

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe