Presunúť na hlavný obsah

Make-up tvárenky, ktoré by mala vaša pleť spoznať: Prebudia vo vás iskru a budete žiariť naokolo

Krása

Jeseň sa bude niesť v znamení odtieňov slnka, ktoré má svoje najrôznejšie podoby. Tvárenky v nasledovných odtieňoch rozžiaria vašu pleť a dodajú vám iskru.

Prírodné pigmenty a intenzívna žiara svetla

Luxusný dotyk púdrového rozjasňovača, ktorý jedným ťahom presvetlí pleť intenzívnou žiarou. Dior Forever Couture Luminizer Spectacular Light Effect je z 95% tvorený prírodnými pigmentami, ktoré odrážajú všetky rozmery svetla. Zaujímavosťou tiež je, že prášok sa dostane do tekutého stavu pred tým, ako sa znovu premení na prášok. Práve vďaka tejto výnimočnej vlastnosti sa po aplikácii priľne na pleť prirodzene s efektom hladkej pokožky. 

Inšpirujte sa: TOP účesy, ktoré by ste mali spoznať pred cestou ku kaderníkovi: Vyskúšajte jeden z nich

Tvárenka on-the-go

Jemná hodvábna púdrová tvárenka CHANEL Joues Contraste Ombre, ktorá dodá pleti nádych farby a žiarivosti. Ultrajemná textúra sa ľahko kĺže a prispôsobuje svoje krytie pleti. Kompaktný púder on-the-go zanecháva na lícach vďaka zloženiu rozpoznateľnú vôňu kvetinového akordu ružových tónov.

Púdrový rozjasňovač z bio kvetov

Púdrový rozjasňovač Zuii Biorganica, ktorý rozjasní pleť, dekolt a rôzne časti tela, ktorým dodá dlhotrvajúci prirodzený lesklý vzhľad.  Je obohatený o okvetné listy ruže, jazmínové puky a kvety harmančeka, ktoré pleť upokojujú a vyživujú zároveň. 

Čítajte tiež: Vitamín C ako elixír mladosti: Toto dokáže s vašou pleťou v priebehu mesiaca

Viacúčelový balzam ako tvárenka

Neo Nude Melting Color Balm od Giorgio Armani Beauty, viacúčelový balzam, ktorý prináša decentnú pigmentáciu nielen očiam, ale aj pleti. Deväť odtieňov je prispôsobených tak, aby ladili s každou pleťou. Ľahká textúra a matný finiš predstavujú čistú receptúru na ceste k prirodzenej kráse. Je navrhnutý tak, aby odrážal jedinečný štýl, osobnosť a vnútornú krásu ženy.

Neprehliadnite: Krémy na tvár, ktoré vyriešia váš problém s pleťou: Už po mesiaci dokážete mať o pár rokov menej

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe