Presunúť na hlavný obsah

Speváčka Adele na Grammy zažiarila: V bordovej róbe Louis Vuitton patrila k najlepšie oblečeným dámam

Zahraničné celebrity

Anglická speváčka a skladateľka Adele to v súkromí v poslednom čase nemá ľahké, napriek tomu na 65. ročníku Grammy 2023 zažiarila a odniesla si sošku za najlepší popový výkon.

65. ročník udeľovania cien Grammy 2023 si nenechali ujsť významné osobnosti z hudobnej brandže. Na červenom koberci sa ukázali tie najväčšie hudobné hviezdy. Medzi nimi aj Adele, ktorá okrem úžasnej hudby, akú tvorí, patrila aj medzi najlepšie oblečené hviezdy. Adele si zo slávnostného večera odniesla sošku za Najlepší popový výkon sólového umelca s piesňou Easy on Me. 

Čítajte viac: Móda z Grammy 2023: Kráľovnou večera bola diva Beyoncé, nezaostávala ani J Lo, Adele a ďalšie hviezdy

Zamatová bordová toaleta z dielne Louis Vuitton

Po tom, čo Adele prešla osobnou i vizuálnou premenou, je z nej silnejšia žena viac ako kedykoľvek predtým. Po rozvode s manželom, po tom, čo schudla a začala nový život, vyzerala byť skutočne šťastná. Nedávno však priznala, že ju trápia zdravotné problémy. Trpí chorobou ischias, čo je zápal sedacieho nervu, ktorý jej robí problémy pri pohyboch. Adele však počas odovzdávania cien Grammy vyzerala naozaj nádherne a v zamatovej červenej róbe z dielne Louis Vuitton bola doslova hviezdou.
Adele mala na sebe zakázkovú, zamatovú bordó róbu so spadnutými ramenami a volánmi z hodvábneho matlasé. Model doplnila zamatovými lodičkami v rovnakej farbe. 

Neprehliadnite: Manželia Federerovci po dlhšom čase v spoločnosti: Mirka zažiarila v kostýme CHANEL ako pravá dáma