Presunúť na hlavný obsah

Šťastnejšia, než kedykoľvek predtým: J Lo oslávila narodeniny odvážnym fotením, potvrdila, že patrí medzi najsexi ženy

Zahraničné celebrity

Život Jennifer Lopez je čoraz krajší, šťastnejší. Pred dvoma týždňami si vymenila manželské sľuby s láskou svojou života a pred týždňom už ako hrdá pani Affleck oslávila svoje narodeniny. A práve pri tejto významnej príležitosti rozšírila svoje kozmetické impérium o telovú starostlivosť. V rámci kampane nafotila odvážne, zábery, ktoré nesú silné posolstvo.

Čerstvo vydatá Jennifer Lopez oslavuje narodeniny 24. júla. Tento výnimočný deň strávila v romantickom Paríži v spoločnosti svojho manžela Bena Afflecka a detí, ktoré majú z predošlých vzťahov. Mesto lásky si užívajú plnými dúškami, Jennifer zamilovanosť svedčí, po Benovom boku celá žiari

Prečítajte siSkutočná láska vydrží skúšku časom: Jennifer Lopez a Ben Affleck si na druhý pokus povedali svoje ÁNO v intímnej atmosfére

Latino diva J Lo dlhodobo dominuje v rebríčku krásy, jej telo sa napriek pribúdajúcemu veku nemení. Speváčka pravidelne a dostatočne tvrdo trénuje, dbá na zdravú a vyváženú stravu a samozrejme, svoju pokožku ošetruje kvalitnými kozmetickými produktami. Používa tie, ktoré spadajú pod jej značku JLo Beauty. 

Prednedávnom sa so svojimi sledovateľmi na Instagrame podelila o cenné rady, ako ošetrovať svoju pleť, pričom predviedla aj svoju jednoduchú rannú rutinu pozostávajúcu zo štyroch krokov - čistenie, sérum, špeciálny krém, očný krém. 

Na svoje 53. narodeniny prišla J Lo s kampaňou k novej produktovej rade JLo Body, v rámci ktorej pózuje v čiernych plavkách, no i nahá.

Latino diva chcela poukázať na krásu tela. "Krása nemá dátum exspirácie. Vždy to bola moja mantra, lebo som v biznise, kde sa oslavuje mladosť a ľudia. Najmä ženy sa v určitom veku snažia odpísať," myslí si Jennifer. Speváčka je toho názoru, že žena môže sa môže cítiť krásna a sexi v každom veku. "Nepáči sa mi, keď sa hovorí: Na 40 vyzeráš dobre. Na 30 vyzeráš dobre. Na 50 vyzeráš dobre. Čo tak len povedať: Vyzeráš dobre?" povedala s tým, že už v mladom veku vzhliadala k ženám ako Diana Ross, Cher a Tina Turner, ktoré mali okolo 50-tky a boli krásne a úspešné. 

Neprehliadnite: Ikonická Carla Bruni prezradila tajomstvo svojej perfektnej figúry: Tridsať rokov má rovnakú hmotnosť a toto je jej tajomstvo

J Lo tiež pre magazín People povedala, čo si v tomto smere váži na svojom manželovi Benovi Affleckov. "Páčim sa mu, keď na sebe nemám nič. Žiadne účesy, make-up, len ja vo svojej koži," prezradila speváčka, ktorá sa aj vďaka svojmu partnerovi cíti taká sebavedomá a krásna. "Mám toľko, koľko mám, ale cítim sa úžasne a som šťastnejšia, než kedykoľvek predtým. Mám pocit, akoby som bola v polčase a teraz len začínam." 

Nový produkt z novej produktovej línie JLo Body spadajúci pod značku JLo Beauty je určený na telo. Pokožku viditeľne zbavuje neokonalostí v podobe strií, vyhladzuje celulitídu a má i spevňujúci účinok.