Presunúť na hlavný obsah

Roky sa pokúšala preraziť v šoubiznise a nevzdávala sa: Dnes ju pozná celé Slovensko, Jasmina Alagič má úžasnú kariéru i rodinu

Slovenské celebrity

Meno Jasminy Alagič je dnes všetkým dobre známe. Charizmatická moderátorka sa objavila vo viacerých populárnych šou a ďalšie veľké projekty ju nepochybne čakajú. Hviezdnu kariéru ale nemá zadarmo. Jasmina na sebe vytrvalo pracovala a naučila sa nasledovať svoje ciele nehľadiac na neúspechy.

Žiť život podľa vlastných predstáv je snom mnohých. A Jasmina Alagič svoj vysnívaný život žije. Má úspešnú kariéru moderátorky a influencerky, vďaka ktorej sa stala nezávislou, je šťastne vydatá za Patrika Vrbovského a mama zdravého chlapca. Nič jej nechýba, je vďačná, že má všetko, po čom kedy túžila. 

Keď sa ale obhliadneme do minulosti, nie vždy jej všetko vychádzalo tak, ako by si priala. Pred vyše desiatimi rokmi sa Jasmina zrovna usilovala preraziť v šoubiznise a zúčastnila sa súťaže krásy. Vytúženú korunku si v roku 2009 neodniesla, no zviditeľnenila sa na televíznych obrazovkách a s titulom Miss Media vstúpila do mediálneho sveta. 

Prečítajte si: Jeden pre druhého sa akoby narodili: Tvoria najbláznivejší pár slovenského šoubiznisu, za toto ich ľudia milujú

Začínala ako hlásateľka v známej televízii a práve v tejto profesii sa našla, chcela sa v nej posúvať. Aj preto sa v roku 2015 prihlásila do súťaže s názvom Face of Fashion TV, v ktorej skončila na štvrtom mieste. V súťaži nevyhrala, neúspech ju najskôr zarmútil, no razom sa premenil na šťastie. Jasmina totiž riaditeľku spomenutej televízie svojím výkonom v súťaži presvedčila, že je ako stvorená na pozíciu módnej moderátorky. 

Vďaka svojej ambicióznosti, priebojnosti a odhodlaniu na sebe pracovať sa neskôr stala známou moderátorkou. Ľudia dodnes oceňujú jej temperament, pozitívnu energiu i zmysel pre humor. Nie je hádam nik, kto by ju nepoznal. Ako moderátorka zažiarila vo viacerých populárnych projektoch, pričom v sebe objavila aj podnikavého ducha. 

Prečítajte si: Z dcéry Romany Škamlovej vyrástla éterická víla: Sára by o pár rokov mohla zabojovať o korunku rovnako ako jej mama

"Ak jedného dňa niekto vynájde stroj času, nech ma stále berie do tohto života." Jasmina Alagič