Presunúť na hlavný obsah

Na televíznej obrazovke sexi doktor, v súkromí študent medicíny: Victor Ibara ide v šľapajách svojho úspešného otca

Slovenské celebrity

Slovenský šoubiznis nemá núdzu o charizmatických a talentovaných hercov. Do tejto skupiny sa nepochybne radí aj Victor Ibara, ktorý sa preslávil účinkovaním v seriáli Druhá šanca, kde obsadil rolu lekára. Vedeli ste, že aj Victorov otec bol lekár a že herec ide v jeho šľapajách?

Victor Ibara je čoraz známejší. Rodák zo Slovenska zažiaril v seriáli z lekárskeho prostredia a čonevidieť ho uvidíme aj v tanečnej šou Let's Dance. V Druhej šanci presne vie, o čom sú jeho repliky, stvárňuje totiž svoje budúce povolanie - lekára. 

Ibara v minulosti spomenul, že po tom, ako úspešne absolvuje štúdium Lekárskej fakulty na Univerzite Komenského, pravdepodobne sa bude usilovať o otvorenie všeobecnej ambulancie v blízkosti hlavného mesta. Tým vyjadril ambíciu pokračovať v šľapajách svojho otca, ktorý taktiež zasvätil život pomoci druhým. 

Aktuálne študuje piaty ročník medicíny a vo voľnom čase sa venuje herectvu či fotomodelingu. Je skrátka typ, ktorý sa nestratí a ktorý na sebe neustále pracuje. 

Prečítajte si: Lásku k fitness našla ako 8-ročná, dnes je viacnásobná majsterka sveta: Tatiana nemala život ako rovesníčky, no nemenila by nič

"Nápad. Motivácia. Disciplína. Cieľ. A odznova. Od prijímačiek na medinu som si toto pravidlo išiel ešte ďalšie tri roky… Dnes si uvedomujem, že vďačnosť za veci, ktoré mám DNES, a prežitie prítomného okamihu, ktorý žijem TERAZ, sú nenahraditeľné skúsenosti a netreba na ne pri dnešnom uponáhľanom svete zabúdať." Victor Ibara. 

Victorových rodičov spojilo zdravotníctvo

Victor si kariéru lekára zrejme neváhal zvoliť aj z dôvodu, že túto oblasť dôverne pozná. Prakticky v nej vyrastal, pretože Ibarových rodičov spojilo práve prostredie zdravotníctva. "Moja mamina študovala ako zdravotná sestra, takže sa stretli v zdravotnom prostredí. Taký klišé príbeh lekára a zdravotnej sestry, ktorí sa do seba zamilovali," povedal Victor pre portál soda.o2.sk

Prečítajte si: Bývalý člen čestnej stráže prezidentky Adam Bardy má našliapnuté na kariéru snov: Aká bola jeho cesta ku sláve?

Jeho mama pochádza zo Slovenska, otec z Konga. "Stále ma prekvapuje, že do toho vôbec moja mamina išla a zobrala si na seba riziko predsudkov. Rasizmus bol vtedy veľmi rozšírený a mamina je z malej dediny – z Blatného, takže všetky oči boli na otcovi. Spolu to však zvládli a možno práve to ich teraz tak spája, svoj vzťah si vybudovali spoločne," dodal k príbehu lásky svojich rodičov sympatický herec.