Presunúť na hlavný obsah

Jeden pre druhého sa akoby narodili: Tvoria najbláznivejší pár slovenského šoubiznisu, za toto ich ľudia milujú

Slovenské celebrity

Medzi slovenskými známymi dvojicami, ktoré sú spolu už nejaký ten rok, Mamba Dasha a Tony Porucha nemajú konkurenciu. Nie je snáď páru, ktorý je tak bláznivý a pozitívne naladený ako oni. Zdá sa, akoby sa pre seba narodili.

Láska šarmantnej speváčky a herečky a profesionálneho tanečníka sa začala písať v roku 2015. Po trojročnom randení prišli zásnuby a krátko po nich malý Manolo. Chlapček sa vypýtal na svet pred štyrmi rokmi. Odkedy ho Dáša a Tony majú, žiaria šťastím viac, než kedykoľvek predtým. 

"Sme šťastní, že ťa máme, srdiečko naše. Snažíme sa tvoj životík urobiť krásny, šťastný, plný radosti a smiechu. A zároveň z teba vychovať dobrého, šťastného a spokojného človeka. Niekedy je to náročné, ale zároveň jej to tá najkrajšia cesta v našich životoch," napísala speváčka vlani v novembri k fotkám, na ktorých spolu ako rodina oslavujú štvrté narodeniny najmladšieho člena.

Prečítajte siTalentovaná Slovenka Nina Skalíková a známy raper pôsobia ako ukážkový pár: Ich vzťah paradoxne posilnilo odlúčenie

Dáša a Tony majú harmonický a predovšetkým šťastný vzťah. Nielenže sa úprimne a vzájomne ľúbia, ale obaja toho druhého prijímajú takého, aký je, so všetkými jeho druhmi i nedruhmi. "Každý deň s tebou je pre mňa darom. Jediný človek, čo ma pozná, čo mi rozumie. Jediný, ktorý na mne miluje aj tie najhoršie veci. A jediný, s ktorým chcem byť aj vtedy, keď mi je ťažko a celý svet mi lezie hore krkom. Moja opora, útočisko, radosť a svet." Presne týmito láskyplnými slovami opísala speváčka svojho životného partnera. 

Prečítajte siZ Vanesky je už veľká slečna: Dcéra obľúbených športovcov patrí medzi najštýlovejšie dievčatká nášho šoubiznisu

Tony si na svojej partnerke najviac cení to, že je milujúca, dobrosrdečná a rovnako šialená ako on. Títo dvaja sú pre seba skrátka ako stvorení. Sú na jednej vlne, neprahnú po dokonalosti, neboja sa autentickosti ani prirodzenosti. Žijú jeden pre druhého a pre svojho syna, sú si oporou i podporou, spája ich vášeň k pohybu aj zmysel pre humor… sú absolútne kompatibilní a prepojení. A toto všetko na nich milujú aj ich fanúšikovia. 

"Snažím sa byť pre tento svet prínosom. Vylepšovať ho aspoň trošku svojou miniexistenciou. Či už ako speváčka, ktorá hladká emócie ľudí, alebo ako blázonko, ktorý niekomu vyčaruje úsmev a skrášli deň. Alebo ako influencer, ktorý je reálny a ukazuje zákulisie rôznych tém. Alebo ako podnikateľ, ktorý svojimi výrobkami zlepšuje kvalitu života iných, či ako matka, ktorá sa snaží vychovať toho najlepšieho človeka do ďalšej generácie. To všetko sú moje posolstvá." - Mamba Dasha

- Najčítanejšie -