Presunúť na hlavný obsah

Nádherná Viktória Podmanická prezradila svoju beauty rutinu: Inšpirujte sa jej tipmi pre alabastrovú pleť

Slovenské celebrity

Aj vám táto známa Slovenka neuveriteľne pripomína manželku princa Harryho? Slovenská Meghan Markle - Viktória Podmanická vyzerá skutočne skvele. Má absolútne bezchybnú pleť a nás preto zaujímalo ako sa o ňu stará. Prezradila svoju kompletnú beauty rutinu!

V súťaži krásy Miss Slovensko sa stala I. Vicemiss, v Tokiu sa stretla s najkrajšími ženami sveta, na Slovensku nafotila exkluzívnu fashion story a v modelingovom svete žne jeden úspech za druhým.

Okrem toho od 15-tich rokov pomáha v občianskom združení PONS postihnutým deťom a mládeži. Je milá, krásna, ľudská a prirodzená. Viktória Podmanická je podľa nás žena, o ktorej budeme ešte veľa počuť. Mnohí ju krásou prirovnávajú k Meghan Markle, iní k Zoe Kravitz, čo jej príjemne lichotí. 

"Zmôjho uhla pohľadu som výzorovo (najmä do tváre) Zoe Kravitz a povahovo (správaním a vystupovaním) Meghan Markle. Samozrejme nie úplne, ale určitá podobnosť tam je v obidvoch prípadoch."

Mohlo by vás zaujímať: Z archívu: Československá Miss Ivana Christová oslavuje 50: V 89 vyzerala ako jej dcéra dnes a takáto vtedy bola Verešová

Viktória sa o seba poctivo stará. Rovnako o pokožku ako aj telo. Nás však zaujímala bežná beauty rutina tejto mladej inšpiratívnej Slovenky. Na čo nedá dopusiť a ktoré produkty sú jej absolútne must - have? 

Takto to vyzeralo tesne pred finále: 12 pôvabných finalistiek Miss Slovensko 2020: Ktorá má podľa vás najväčšiu šancu získať korunku kráľovnej?

VIDEO: Viktória Podmanická prezradila svoju beauty rutinu

- Najčítanejšie -