Presunúť na hlavný obsah

V ktorej fáze svojho života stretnete spriaznenú dušu? Panny si počkajú najdlhšie

Partnerské vzťahy

Každý z nás má vraj niekde svoju druhú polovicu. Nám sa podarilo odhaliť, v ktorej životnej fáze stretnú jednotlivé znamenia svoju osudovú lásku. Pozrite sa ako to s vami vyzerá.

Áno, naozaj sa hovorí, že každý z nás má niekde svoju druhú polovicu. Kým niekto stretne svoju osudovú lásku veľmi skoro, iní si počkajú. Napríklad také Panny. Pozrite sa spolu s nami ako na tom ste vy. 

Ryby

Absolútne beznádejní romantici, k akým sa radia Ryby stretávajú osudových partnerov okolo 19 - tky. Základom pre udržanie vzťahu je pre nich vždy romantika. Tá skrátka nesmie chýbať. 

Baran

Baranov čaká takéto stretnutie pomerne skoro už okolo 25 - tky. Majú v sebe akúsi túžbu usadiť sa, na nič sa nehrajú, takže je tu predpoklad, že naozaj k sebe nájdu človeka, ktorý im bude úplne rozumieť. Nemusí to byť potom vždy už len ružové, no takýto vzťah vie krásne fungovať. 

Neprehliadnite: Klamala som novému priateľovi o svojom predošlom vzťahu: Potom sa dozvedel pravdu a takto reagoval

Býk

Hoci sú Býci veľmi svojskí, najčastejšie stretnú spriaznenú dušu už v čase dospievania okolo 18 - tky. Napriek ich ťažkej povahe im zväzok v naozaj mladom veku vôbec neprekáža.

Aj keď bývajú predpoklady na udržanie takéhoto manželstva skeptické, napriek všetkému často vydrží celý život. 

Blíženci 

Do rovnakej kategórie ako Býci sa dávajú aj Blíženci. Ozajstnú lásku svojho života stretávajú tiež v čase okolo 18 - tky. Keď ju nájdu stále sa radi socializujú a celkom ľahko nadväzujú nové kontakty. Nemajú tiež naďalej však núdzu o pozornosť opačného pohlavia. 

Rak

Citliví Raci snívajú o veľlkej láske prakticky od detstva a dúfajú, že presne to, čo vidia v romantických filmoch premietnu aj do svojej vlastnej reality. Svoju lásku života stretnú v čase, keď majú okolo 21 rokov. 

Lev

Kontroverní Levy si v tomto smere počkajú o niečo dlhšie. Osudový partner prichádza v čase okolo 27 rokov. Ich prioritou je si najskôr užívať a až potom sa ako tak usadiť. Predsa len v tomto čase sú už aj o niečo vyspelejší. 

Panna

Panny sú vo všeobecnosti mimoriadne náročné, čo sa samozrejme prejavuje aj vo vzťahovej rovine. Odjakživa majú jasnú predstavu o svojom ideálnom partnerovi. Práve preto svoju spriaznenú dušu hľadajú mimoriadne dlho. Často ju tak stretnú až po 60 - tke. 

Váhy

Váhy čaká takéto osudové stretnutie okolo 20 - tky. Vtedy už majú jasne definované, čo od toho druhého očakávajú, takže nechávajú priestor tomu, aby takéhoto človeka naozaj aj stretli. 

Škorpión

Škorpióni napriek svojej ťažšej povahe, stretávajú toho pravého alebo pravú celkom skoro. Deje sa to v čase  okolo ich 17 - tky.  Je pre nich však dôležité mať po svojom boku človeka, ktorí ich bude stále priťahovať a vzrušovať. 

Strelec

Strelci sú charakteristickí tým, že príliš nemusia záväzky. Napriek tomu okolo tridsiatky mávajú potrebu usadiť sa a nájsť k sebe niekoho, s kým si budú naozaj rozumieť.

Základom však na to, aby si tento vzťah udržali je neustála akčnosť a emocionálne výzvy, ktorým radi čelia. Musia sa cítiť stále chcení. 

Kozorožec

Kozorožci sú mimoriadne realistickí, čiže na nejakú osudovú lásku príliš neveria. Ku vzťahom pristupujú naozaj racionálne. Majú v sebe zakorenené, že sa túžia usadiť a zastabilizovať okolo 30 - tky. V tomto čase aj stretávajú svojho životného partnera. 

Vodnár

Hoci to na nich málokto tipuje, po vážnej známosti túžia naozaj celkom skoro. Lásku svojho života stretávajú okolo 22- ky. Je to vždy niekto, s kým dokážu hodiny len tak sedieť a rozprávať o životnom smerovaní. 

Mohlo by vás zaujímať: Pred zásnubami som spravila najväčšiu chybu života. Moja polovička o tom dodnes netuší

- Najčítanejšie -