Presunúť na hlavný obsah

FOTO: Slovenský Magic Mike aj Marcinková v podaní Baby z Hriešneho tanca: Filmové kolo Let's Dance prinieslo top kostýmy

Slovenské celebrity

Táto nedeľa nepatrila len tancu, ale i filmu. Tretí prenos obľúbenej show Let's Dance bol totiž inšpirovaný kultovými snímkami. A ako vždy, o krásne kostýmy nebola núdza.

FEMINITY TV: Známe Slovenky prezradili, podľa čoho volili svoje outfity na show Let's Dance 

 

Filmové kolo Let's Dance bolo skutočne veľkolepé. Tanečné páry zložené zo známych tvárí a profesionálnych tanečníkov predviedli vystúpenia na motív populárnych filmov. Na parkete sme tak videli Avatara, Masku, Krásku a Zviera, Hriešny tanec či Pirátov z Karibiku. Zahlasujte v našej ankete za najlepšie oblečený pár. 

Marián Gáborík a Ivana Gáborík – Tango – Game of Thrones

Na motív Game of Thrones (Hra o tróny) tancovali tango obľúbení manželia Gáboríkovci. Pôvabná Ivana zahalená v nežnej bielej dokonale kontrastovala so svojím partnerom a otcom dvoch detí Mariánom, ktorý mal tmavý plášť. Skutočne boli ako vystrihnutí z fantasy románu.

Mario Cimarro a Vanesa Indrová – Paso doble – Desperado

Charizmatický herec Mario Cimarro odtancoval paso doble po boku novej tanečnej partnerky Vanesy Indrovej v zaujímavom matnom koženom obleku so striebornými aplikáciami. Nádherná Vanesa vynikla v atraktívnom modeli pozostávajúcom z červenej nariasenej sukne, trblietavého crop topu a rukavičiek. Tancovali na motív westernu Desperado. 

Richard Autner a Dominika Rošková – Qucikstep – Maska

Kultový film Maska pretavený do qucikstepu sme videli u herca Richarda Autnera a Dominiky Roškovej. Obaja mali žlté nohavice, bielu košeľu a čiernu kravatu. Richard mal navyše traky a klobúk. 

Prečítajte si: Handbag secrets: Nádherná Mária Dušička nám ukázala, čo nosí v kabelke

Milan Zimnýkoval a Radka Britaňáková – Rumba  – Avatar

Populárneho Avatara znázornili moderátor Milan Zimnýkoval a Radka Britaňáková. Šlo o ich posledný tanec, keďže zo súťaže vypadli. Moderátor mal hnedé nohavice, tmavomodrú košeľu a zvyšok tela zahalený do typicky tyrkysovej farby. 

Boris Valábik a Eliška Lenčešová – Viedenský valčík – Vrchní, prchni

Športovec Boris Valábik odtancoval so svojou tanečnou partnerkou Eliškou Lenčešovou viedenský valčík na motív ikonickej komédie Vrchní, prchni. Hokejista zažiaril v smokingu s bielymi rukavičkami a Eliška v honosnej róbe s ozdobami.  

Helena Krajčiová a Fabio Belucci – Quickstep – Cabaret

Helena Krajčiová a Fabio Belucci ukázali quickstep na štýl filmu Cabaret.  Herečkine šaty boli veľmi rafinované, šlo o kombináciu transparentného materiálu, peria a korzerového vršku. Fabio bol taktiež celý v čiernom až na flitrovanú aplikáciu na košeli a motýlika. 

Prečítajte si: Súrodenci, ktorých pozná celé Slovensko i Česko: Radka a Adam Pavlovčinovci majú viac spoločných talentov, každý rozvinul iný

​Henrieta Farkašová a Marek Klič – Slowfox – Kráska a zviera

Krásku a zviera sme videli v podaní paralympioničky Henriety Farkašovej a Mareka Kliča. Na parkete predviedli slowfox. Športovkyňa vyzerala ako pravá princezná, jemné žlté šaty s kamienkami a bolerkom jej skutočne svedčali. Výborne vyzeral i jej tanečný partner, ktorého zdobil zaujímavý modrý frak

Gabriela Marcinková a Matyáš Adamec – Samba – Hriešny tanec

Kultový Hriešny tanec patril herečke Gabriele Marcinkovej a Matyášovi Adamcovi. Svoju sambu odtancovali v oranžových šatách so striebornými prvkami a čiernom modeli, ktorý pozostával z nohavíc a košele. 

Jana Kovalčiková a Vilém Šír – Paso doble – Piráti z Karibiku 

Paso doble na motív Pirátov z Karibiku sme videli u herečky Jany Kovalčikovej  a Viléma Šíra. Jankin kostým pozostával z kombinácie červenej, bielej a čiernej, Vilém mal na sebe okrem spomínaných farieb modrú. 

Vratko Sirági a Anna Riebauerová – Cha-cha – Magic Mike

Premiéru v show Let's Dance zažil sympatický moderátor Vratko Sirági. Po boku Anny Riebauerovej odtancoval cha-chu inšpirovanú filmom Magic Mike. Okamžite sa stal favoritom súťaže, Vratko prišiel ako náhradník za Máriu Čírovú, ktorá skončila pre zdravotné problémy. Moderátor si získal srdcia diváčok v modeli postavenom na transparentnej košeli. 

Ktorý pár bol podľa vás najlepšie oblečený?

spolu hlasovalo 234 ľudí

FEMINITY TV: Nahliadnite na červený koberec 3. kola tanečnej show Let's Dance 

- Najčítanejšie -